Kuchyňské spotřebiče AEG

Představte si kuchyň vybavenou spotřebiči, které se přizpůsobí vašim potřebám a chutím, abyste při vaření pokaždé dosáhli těch nejlepších výsledků. Spotřebiče z řady AEG Mastery díky vyspělým funkcím a intuitivnímu ovládání vždy splní vaše požadavky a pozvednou vaření na vyšší úroveň.
Buďte šéfem své kuchyně díky našim spotřebičům, které pohotově vyplní každé vaše přání. AEG Mastery Range.

Chladničky

Pronásledováni hektickým životním tempem už nemáme čas každý den nakupovat. S našimi spotřebiči ProFresh Plus vybavenými technologií TwinTech™ si můžete dopřát čerstvé potraviny každý den. Budou udržovat potraviny déle svěží a postarají se o jejich lepší vzhled i chuť.

Aeg - Chladničky kombinované s mrazákem

Odsavače

Jsme stále o krok napřed. Naše odsavače získaly cenu za design,takže pozvednou každou kuchyni, a navíc nádherně ladí s varnými deskami troubami AEG. Inteligentní technologie v našich odsavačích pozvednou váš životní styl intuitivním osvětlením a prvotřídním výkonem.

Aeg - Odsavače

Trouby

Nyní si už můžete být jisti, že v troubě je přesně to správné množství páry, takže bez velké námahy vytvoříte skvělé pokrmy. Multifunkční trouba je vybavena vyspělým senzorem vlhkosti a parním systémem FullTaste, které jsou zárukou ideální chuti, konzistence a barvy jídla,ať už pečete maso, připravujete zeleninu v páře, chystáte nákyp nebo vaříte metodou SousVide.

Aeg - Trouby

Varné desky

Výběr varné desky je otázkou osobních preferencí. Nová kolekceproto nabízí širokou řadu rozmanitých spotřebičů. Plyn v kombinacis automatickým zapalováním znamená okamžité teplo.Elektrické sklokeramické a indukční varné desky pozvedají ovládánína novou úroveň.

Aeg - Varné desky