Kuchyňské dřezy, kuchyňské baterie a košové systémy BLANCO

Pro rodinnou firmu BLANCO, jednoho z předních výrobců vysoce kvalitních dřezů z materiálů nerez, silgranit, keramika a kuchyňských baterií, je kvalita a spolehlivost více než 90 let na předním místě. Právě kvalitaa spolehlivost jsou rozhodujícími faktory nejen při výběru materiálu a zpracování produktů, ale také při vývojia distribuci produktů. Samozřejmostí je i dokonale fungující zákaznický servis.

Nerezová ocel

BLANCO používá pro výrobu dřezů tu nejkvalitnější nerezovou ocel, která se vybírá na základě specifických kritérií a podléhá přísným kontrolám kvality. Výsledkem jsou prvotřídní nerezové dřezy BLANCO, které splňují ty nejnáročnější požadavky, co se týče kvality, funkčnostia designu.

Blanco - Nerezová ocel

SILGRANIT PuraDur

Deset atraktivních barev. Barvy SILGRANIT® PuraDur® nabízejí perfektní soulad s bateriemi BLANCO. Materiálové vlastnosti: Uzavřený povrch, vytváří příjemný vzhled se znatelně kamenitým charakterem.

Blanco - SILGRANIT PuraDur

Keramika Puraplus

Exkluzivní výběr keramických dřezů BLANCO představuje nadčasovou eleganci a zároveň nabízí nejmodernější funkčnost. Pravidelné zkoušky kvality, které jsou potvrzeny certifikátem LGA, potvrzují naše vysoké požadavky a garantují Vám výrobky, na které se můžete spolehnout. Vysoce kvalitní zpracování a přirozený půvab dodávají keramickým dřezům BLANCO výjimečnost.

Blanco - Keramika Puraplus

Baterie

Nadčasovým designem zaujmou baterie BLANCO v každé kuchyni. Dřezy a baterie jsou barevně v perfektním souladu. Barevné provedení baterií se opticky hodí ke každému dřezu. Všechny součástky BLANCO baterií jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů.

Blanco - Baterie

Košové systémy

Systémy pro třídění odpadu BLANCO zaručují efektivní využití nejčastěji používaných dřezových skříněk.

Blanco - Košové systémy