Veletrh Eurocucina 2010

Od počátku roku jsme se těšili na termín světoznámého veletrhu kuchyní Eurocucina 2010 v Miláně, který se uskutečnil od 13. do 19. dubna. Příslibem nevšedního zážitku byla ohlašovaná návštěva íránského architekta Hadiho Teherani, jenž po celém světě rafinovaně zvětšuje lidská obydlí o další rozměr.

Po vstupu do „království designu!" jsme se věnovali především kuchyňským sestavám, kde nyní největší nástup zažívá nerez. Kuchyňské spotřebiče naopak nerez opouštějí a oblékají se do různých barevných variací. Stále více převládají čisté linie, které protahují jemné linie integrovaných úchytek. Celek pak provzdušňují přes sebe překládané segmenty zásuvek, vestavěných spotřebičů a jiných úložných prostorů. Celá tato vesmírně vzhlížející díla podtrhují zpravidla led diodová světla.

Vysoká užitná hodnota, neustálý vývoj a kvalita kování Blum nás opět přesvědčila o tom, že jsme vybrali správné kování pro naše kuchyně a nábytek, tak jako většina světových značek, které jsme zde viděli. Bez horké novinky, motorového otevírání horních skříněk Aventos se Servodrive, by byl i letošní veletrh o něco chudší. Jeho návštěvníci již automaticky očekávali, že se budou všechny skříňky otevírat samy, bez námahy.
Vestavěný nábytek byl většinou koncipován v podobném duchu jako kuchyňské linky a stal se tak nenásilně jemným doplněním prostoru.

Dětské pokojíky jsou plné barev a tvarů. Již od mládí můžete být věrní své značce. A dříve než si svou vysněnou motorku budete moci „ osedlat “, můžete se oddávat představám ze závodního okruhu alespoň ve svém pokoji.

I přes velkou konkurenci německých a francouzských vystavovatelů Italové opět potvrdili, že jsou stále největšími mistry v oboru designu.


Bezplatná infolinka

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat na 800 900 850 Od pondělí do neděle, od 9 do 20 hod.

Shopping fever

Novinky

Soutěž o dětský pokoj

26. 03. 2015

Soutěžte o dětský pokojíček od nás v hodnotě sedmdesát tisíc. Podmínky soutěže najdete v aktuálním časopise Nové proměny bydlení.

Archiv novinek