Kuchyňské spotřebiče ELECTROLUX

Již 90 let dodáváme naše výrobky do těch nejproslulejších restaurací a velkých prádelen. Dá se říci, že jsme jediný celosvětový výrobce těchto zařízení určených pro profesionální i domácí použití.

Chladničky kombinované s mrazákem

Používejte stejné technologie pro chlazení jako profesionálové.Pořiďte si chladničku, která spotřebuje pouze tolik energie jako běžná žárovka. Uvádíme zde jen některé z jedinečných vlastností spotřebičů pro chlazení.
Užívejte si fantastickou flexibilitu při organizaci dvířek chladničkya přizpůsobte si přihrádky podle svých potřeb, abyste snadno našli každou ingredienci.

Electrolux - Chladničky kombinované s mrazákem

Myčky nádobí

Myčky RealLife® od Electroluxu si poradí s jakýmkoliv nádobíma spolehlivě po vás uklidí. Představujeme vám myčky se špičkovým vybavením a vyspělými funkcemi řady Inspiration.
Žádná náplň není nezvládnutelná. Naše satelitní sprchovací rameno se postará o to, aby bylo perfektně umyté i nádobí uložené v každém rohu myčky, aniž byste ho museli předem oplachovat nebo mytí opakovat. Bez problémů zvládne i pekáč po nedělním obědě.

Electrolux - Myčky nádobí

Odsavače

Vzduch nasycený výpary se odsaje a pročistí prostřednictvím tukového filtru a poté filtru s aktivním uhlím, aby se následně vrátil do kuchyně otvorem v odsavači.

Electrolux - Odsavače

Trouby

Naše trouby s velkým vnitřním objemem čekají na vaše smělé nápady. Utvořte spolu s nimi a nejmodernějšími varnými deskami a designovými odsavači par neporazitelný kuchařský tým.
Funkce Breeze - Osvěží vzduch ve vaší kuchyni po dokončení vaření a bez zbytečného hluku vytvoří příjemné prostředí pro odpočinek nebo zábavu.

Electrolux - Trouby

Varné desky

Nekonečné možnosti při každodenním vaření. Představujeme vám novou indukční varnou desku Infinite™ Combi, která vám na své velkorysé varné zóně příznačně nazvané FreeZone umožní rozvíjet vaši kulinářskou kreativitu. Zde je několik důmyslných a praktických funkcíz naší řady varných desek.

Electrolux - Varné desky