Kuchyňské spotřebiče Elica

Styl a tradice odsavačů par, které byly navrženy tak, aby přinášely krásu do každé domácnosti. Spolehlivost a emotivní design značky Elica.

Nikola tesla

Nekonvenční spojení pro každého, kdo je rád nespoutaný, první varná deska s integrovaným odsavačem par od Elica. Systém odtahu, vybavený centrálním ventilátorem, může dosáhnout velmi vysoké úrovně výkonnosti z hlediska zachytávání výparů, úrovně hluku a energetické účinnosti. Díky přímé komunikaci s varnou deskou obdrží NIKOLATESLA informace přicházející z varné zóny a automaticky nastaví ideální hodnoty odtahu.

Elica - Chlazení

Stream

Nová generace inteligentních systémů, spojujících odsavače para varné desky. Zrodil se STREAM. Tato nová řada odsavačů par dokáže detekovat nejen množství, ale i kvalitu výparů vznikajících při vaření.

Elica - Mytí nádobí

Téchne

Technologie odsavačů par řady Téchne automaticky zlikviduje' výpary z vaření, a to díky svým senzorům. Ve skutečnosti, po zvolení režimu senzor, odsavač par rozpozná množství a kvalitu výparů a kuchyňských pachů a automaticky upraví odtah, což zaručuje nejlepší možnou kvalitu vzduchu. Sensor technology. Odsavače par řady Téchne umí 'rozpoznat kvalitu a množství výparů a pachů pomocí svých senzorů. Po obdržení těchto informací reagují samonastavením, zaručují tedy čistý vzduch a vytvářejí opět pohodu.

Elica - Odsavače

Iconic

Rovnováha mezi krásou a technikou. Skvělá funkčnost oděná do nejlepšího designu. Odsavače par ICONIC, zrozené na základě naší úcty k manuálním dovednostem při vaření, nám pomáhají usnadnit využívání prostoru tím, že jej zdobí.

Elica - Trouby