ODSAVAČE PAR - DIGESTOŘE FABER

Značka s více jak šedesátiletou tradicí, která patří k největším výrobcům v Evropě. Je všeobecně uznávána jako nositel pokroku v oboru. Faber investuje do nových výrobních závodů po celém světě, aby mohl využít všechny příležitosti k růstu a byl co nejblíže svým klientům. Prostřednictvím devíti zastoupení je dnes přítomen na čtyřech kontinentech. Soustředí se pouze na segment digestoří, proto může nabídnout nejširší sortiment výrobků vybavený nejnovějšími technologiemi. Kvalita výrobků Faber je podtržena pětiletou zárukou zdarma.

Integrované digestoře

Revoluční typ digestoře. Základní modul lze kombinovat s několika varnými deskami, vytváří s nimi harmonický celek. Odsává páry nejkratší cestou z varných nádob s překvapivou účinností.

Faber - Integrované digestoře

Stropní digestoře

Dnes skupina nejoblíbenějších produktů. Činí kuchyni vzdušnější, nepřekáží, nestíní, lze je umístit 150 cm nad varnou desku do podhledu, nebo těsně pod strop.

Faber - Stropní digestoře

Výsuvné digestoře

Ideální řešení pro ostrůvkové vaření. S externě umístěným motorem digestoř neomezuje prostor pro zásuvky a pracuje téměř bezhlučně.

Faber - Výsuvné digestoře

Lustrové spouštěcí digestoře

Spustí se nad varné centrum pouze ve chvíli, kdy to potřebujeme. Dekorativní část slouží jako lustr.

Faber - Lustrové spouštěcí digestoře

Vestavné digestoře

Velký výběr rozměrů, provedení, výkonu a cenové úrovně uspokojí téměř každé přání.

Faber - Vestavné digestoře

Rustikální digestoře

Model CHLOE jako zástupce moderního pojetí rustikální digestoře

Faber - Rustikální digestoře

Jsme specialisté

Jsme zaměřeni pouze na segment digestoří. Můžeme proto nabídnout široký sortiment více jak 200 modelů, většina z nich je stále skladem. V naší nabídce najdete speciální výrobky jako digestoře s externí ventilační jednotkou nebo digestoře, které lze zapojit do rekuperačního systému.

Faber - Jsme specialisté