Kuchyňské spotřebiče Franke

Současné moderní kuchyně neslouží jen k vaření. Jsou určeny k životu. Od rána do noci a od snídaně po večeři. Chceme, abyste zažili radosti, které vám vaření, stolování a zábava v kuchyni vybavené produkty Franke může přinést. To nás inspiruje k tomu, abychom z každé kuchyně vytvořili báječné místo, kde se snoubí styl, praktičnost a dovednost.

Dřezy

Od tradičního stylu po moderní design se každý dřez Franke pyšní mimořádným provedením. Každému detailu, bez ohledu na jeho velikost, je věnována maximální pozornost.

Franke - Chlazení

Kuchyňské baterie

Dle nejlepších standardů. Baterie je jedním z nejčastěji používaných předmětů v kuchyni. Proto klademe velký důraz na vytvoření produktů, které odolají zkoušce času a učiní z Vaší kuchyně ještě báječnější místo pro vaření a zábavu.

Franke - Mytí nádobí

Odsavače par

Díky elegantnímu designu a špičkovým technologiím vnáší odsavače par Franke do kuchyně styl a promyšlenost a udrží ji bez nežádoucích pachů.

Franke - Odsavače

Sortery a drtiče odpadu

Ochrana životního prostřední, sledování ekologických trendů, funkční detaily pro komfortní ovládání, dokonalé využití prostoru, optimální hygiena.

Franke - Trouby

Vestavné spotřebiče

Středobodem každé varné desky Franke je moderní design a pokročilé technologie, které vydrží. Nabízíme varné desky s troubami a dalšími produkty ve stejném stylu, takže si pro svůj domov můžete vybrat to nejlepší.

Franke - Trouby