Kuchyňské spotřebiče Whirlpool

Chladničky

Seznamte se s unikátní vestavnou chladničkou s vniřním objemem 400 l. Extra velký prostor a senzorová technologie 6. smysl zajišťují komfortní uchovávání potravin. Ideální řešení do velkých domácností.

Whirlpool - Pečicí trouby

Trouby

Pečte v troubách Whirlpool a získáte absolutní kontrolu nad přípravou jídel. Přednastavené recepty a snadné ovládání centrálním tlačítkem šetří Váš čas.

Whirlpool - Parní trouby a konvektomaty pro domácnost

Myčky nádobí

Ušetřete díky úsporným modelům myček značky Whirlpool, které spotřebují pouhých 6 litrů vody za jeden mycí cyklus. Whirlpool nabízí myčky nádobí s nízkými náklady na spotřebu a maximálním ohledemna životní prostředí.

Whirlpool - Nahřívače a vakuovací zásuvky

Varné desky

Neomezujte se při vaření vyhrazeným prostorem. S indukčními deskami Whirlpool můžete vařit na celé ploše desky bez omezení velikosti, tvaru a počtu hrnců. Se speciálními funkcemi, jako jsou rozpouštění nebo pomalé vaření, dosáhnete dokonalého úspěchuu každého pokrmu.

Whirlpool - Varné desky

Odsavače par

Udržte svojí kuchyni bez zápachu. S odsavači Whirlpool nemusíte po celou dobu vaření otevírat okno; jsou výkonné, tiché a v jedinečném designu, který dokonale ladí s ostatími kuchyňskými spotřebiči.

Whirlpool - Odsavače par

Mikrovlnné trouby

I jídlo z mikrovlnné trouby může být chutné a dokonale uvařené.Rychlá příprava zachová všechny živiny a snižuje spotřebu energie. Pro přípravu masa, hranolek, pizzy nebo koláče využijte speciálníCrisp talíř a vaše jídlo bude křupavé a do zlatova upečené.

Whirlpool - Kávovary s mlýnkem na zrnkovou kávu