Dokonalé místo
PRO hraní

Rychlá poptávka

Nábytek na míru
pro dětské pokoje

S maximální pečlivostí pro Vás vyrábíme dětský nábytek na zakázku. Jedná se o celé nábytkové sestavy, stejně jako o jednotlivé části, které neodmyslitelně do dětského nebo studentského pokoje patří. Jmenovitě jde o dětské nebo studentské pracovní stoly, skříně, úložné prostory, police, postele, nástavce nebo komody.

Výhody našeho dětského nábytku na míru

Díky širokým možnostem výroby nábytku na míru už nebudete mít problém vybavit dětský pokoj. Zařiďte interiér pro tu nejmilejší bytost takovým dětským nábytkem, který respektuje Vaše představy, je kvalitní, bezpečný, vyrobený z prvotřídního materiálu a zároveň odpovídá trendům a Vašim požadavkům na vkusný nábytek.

  • Náš dětský nábytek respektuje konstrukční a řemeslná pravidla.
  • Materiál je pečlivě vybíraný s ohledem na dodržení zdravotní nezávadnosti.
  • Nábytek je bezpečný, odolný a vyznačuje se dlouhou životností.
  • Dětský nábytek na míru umožňuje zařízení dle dispozic interiéru bez kompromisů.
  • Nábytek na zakázku z naší dílny je cenově dostupný.

Materiály

Dětský nábytek je specifický nejen s ohledem na vzhled a funkčnost, ale také na typ použitého materiálu. Klíčová je pochopitelně zdravotní nezávadnost. Používáme pouze barvy, laky a lepidla, které jsou nezávadné a bezpečné. Nábytek vždy navrhujeme s ohledem na potřeby dětí – respektuje například výšku dítěte, splňuje požadavky na bezpečnost, je odolný, podporuje dětskou fantazii apod.

Jak objednat nábytek pro dětský pokoj

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem ohledně zhotovení dětského nábytku na zakázku. Navštívit můžete také některou z našich prodejen. Naši pracovníci Vám velmi rádi poradí, jak vybrat nábytek do dětského pokoje co nejlépe, jaký zvolit materiál nebo styl.

Moderní nábytek

Sledujeme vývoj a trendy
v oblasti moderního bydlení.

Vizualizace zdarma

Už při projektování si snadno představíte,
jak bude dětský pokoj vypadat.

Kvalita

Jsme ryze českou firmou. Spokojený
zákazník je náš cíl.

Kvalitní
kování a doplňky

Plánujete nový dětský pokoj? Měl by být nejen krásný, ale i praktický. Díky promyšleným výjezdům, výsuvům, výklopům a dalším našim doplňkům záskáte praktické úložné prostory a dětem zůstane dostatek prostoru pro hraní.

Lamina

Lamina jsou nejoblíbenějšími dekory. Laminované dřevotřískové desky (LTD), ze kterých děláme náš nábytek, se vyrábí v různých tloušťkách od 10 do 25 mm. Ke každému dekoru též pečlivě vybíráme barvu hrany. Dekory lamina a hrany se dají volně kombinovat.

Dýhy

Dýhovaná dvířka vyrábíme z tuzemských a exotických dřevin, jsou olepena 2 mm vrstvenou hranou a lze je namořit do požadovaného odstínu.

Skla

Nabízíme širokou škálu skel, které používáme jak pro výplně dvířek, zádový obkladový panel nebo pracovní desku.

Laky

Dokážete si představit to množství barevných kombinací? U této řady si můžete vybírat hladká nebo tvarovaná dvířka z MDF desek, která jsou dokončena polomatným nebo lesklým lakem ve více než 200 odstínech škály RAL nebo RAL – NCS.

Barvy

Stovky odstínů barev
RAL a RAL – NCS

Zpracování

Polomat
Vysoký lesk

Poptávkový formulář

Jméno*
Email*
Telefon*
Město*
Vaše zpráva...*
Přidat soubory

Zde můžete připojit libovolný soubor (max. velikost 10MB), který nám pomůže při vzájemné komunikaci, například naskenovaný nákres nebo fotografii prostoru. Pokud soubor přikládáte, vyčkejte, prosím, určitou dobu po odeslání na této stránce. Soubor se totiž bude přenášet na náš server, což může trvat několik minut.

Procházet...
Soubor nevybrán
Přidat další soubor

Po přijetí této poptávky Vám zdarma do jednoho týdne vypracujeme grafický návrh s cenovou kalkulací.

Pokud potřebujete poradit, dejte nám vědět (telefonicky nebo e-mailem), rádi se s Vámi spojíme.

Náš pracovní dosah je Praha, Středočeský krajBrno a okolí.