Nábytek na míru
do obývacího pokoje

Rychlá poptávka

Obývací pokoje

Teplo rodinného krbu se v moderní domácnosti soustředí do obývacího pokoje. Zde odpočíváme, sledujeme televizi, čteme, povídáme si s přáteli. Proto je důležité, aby byl obývací pokoj zařízený pohodlně, prakticky i elegantně. Soulad nábytku s prostorem a maximální využití dispozic umožní nábytek vyrobený na míru.

Obývací stěny na míru

Žádný obývací pokoj se neobejde bez obývací stěny, kde najdou své místo knihy, televize nebo dekorace. Specifika každého interiéru jsou jiná, stejně jako požadavky každého z nás. Obývací stěny na míru respektují individuální přání i potřeby. Jsou výrazem praktického řešení, elegance a originality. Obývací nebo televizní stěny na zakázku propůjčí Vašemu obývacímu pokoji jedinečnou tvář.

Nábytek do obývacího pokoje

Vybavení obývacího pokoje nekončí u obývací stěny. Knihovny vyrobené na míru zaplní prostor a zútulní ho. Konferenční stolky poskytnou zázemí pro pohodlné vypití odpolední kávy nebo posezení s přáteli. Skříňky a další důmyslné úložné prostory v obývacím pokoji schovají vše, co nemá být vidět. Nábytek do obývacího pokoje na míru bude v souladu s Vaším interiérem i s Vašimi potřebami.

Proč obývací pokoj na míru od JN Interier?

  • Dekor a design podle Vašeho přání.
  • Respektuje dispozice prostoru i vaše potřeby.
  • Maximálně využívá prostor.
  • Poskytuje praktické i elegantní řešení.
  • Moderní, působivý a originální design.
  • Vizualizace a kalkulace zdarma.

Obývací stěny a nábytek na zakázku

Obývací stěny na míru a nábytek na zakázku splní Vaše přání, zohlední Vaše potřeby a povznesou Vaše bydlení. Obývací stěny vyrobené na míru jsou určené pro každého, kdo touží po originálním, kvalitním a cenově dostupném nábytku. Vizualizaci a kalkulaci Vašeho nového nábytku na zakázku pro Vás připravíme zdarma.

Obývací stěny od JN Interier si podmaní Vás i Vaše návštěvy.

Moderní nábytek

Sledujeme vývoj a trendy
v oblasti moderního bydlení.

Vizualizace zdarma

Už při projektování si snadno představíte,
jak bude obývací pokoj vypadat.

Kvalita

Jsme ryze českou firmou. Spokojený
zákazník je náš cíl.

Kvalitní
kování a doplňky

Plánujete nový obývací pokoj? Měl by být nejen krásný, ale i praktický. Díky promyšleným výsuvům, výklopům a dalším našim doplňkům záskáte dostatek úložného prostoru a vysoký komfort při používání nábytku v obývacím pokoji.

Lamina

Lamina jsou nejoblíbenějšími dekory. Laminované dřevotřískové desky (LTD), ze kterých děláme náš nábytek, se vyrábí v různých tloušťkách od 10 do 25 mm. Ke každému dekoru též pečlivě vybíráme barvu hrany. Dekory lamina a hrany se dají volně kombinovat.

Dýhy

Dýhovaná dvířka vyrábíme z tuzemských a exotických dřevin, jsou olepena 2 mm vrstvenou hranou a lze je namořit do požadovaného odstínu.

Skla

Nabízíme širokou škálu skel, které používáme jak pro výplně dvířek, zádový obkladový panel nebo pracovní desku.

Laky

Dokážete si představit to množství barevných kombinací? U této řady si můžete vybírat hladká nebo tvarovaná dvířka z MDF desek, která jsou dokončena polomatným nebo lesklým lakem ve více než 200 odstínech škály RAL nebo RAL – NCS.

Barvy

Stovky odstínů barev
RAL a RAL – NCS

Zpracování

Polomat
Vysoký lesk

Poptávkový formulář

Jméno*
Email*
Telefon*
Město*
Vaše zpráva...*
Přidat soubory

Zde můžete připojit libovolný soubor (max. velikost 10MB), který nám pomůže při vzájemné komunikaci, například naskenovaný nákres nebo fotografii prostoru. Pokud soubor přikládáte, vyčkejte, prosím, určitou dobu po odeslání na této stránce. Soubor se totiž bude přenášet na náš server, což může trvat několik minut.

Procházet...
Soubor nevybrán
Přidat další soubor

Po přijetí této poptávky Vám zdarma do jednoho týdne vypracujeme grafický návrh s cenovou kalkulací.

Pokud potřebujete poradit, dejte nám vědět (telefonicky nebo e-mailem), rádi se s Vámi spojíme.

Náš pracovní dosah je Praha, Středočeský krajBrno a okolí.