Materiály na kuchyňské linky

Skříňky

Korpusy skříněk jsou z lamina 18 mm s 0,5 mm ABS hranou v barvě korpusu. Dílce jsou formátovány na digitálně řízeném CNC stroji. Bok korpusu není vrtán, zadní stěnu korpusů je možno zvolit také v barvě korpusu. Barevné provedení je možné vybírat ve více než 90 odstínech dřeva a barev.

Další dekory

Pracovní desky

Pracovní deska z laminované dřevotřísky je nejstandardnější a současně ekonomicky nejvýhodnější řešení pro pracovní plochu kuchyňské linky. Splňuje všechny požadavky na snadnou údržbu, hygienickou nezávadnost, odolnost proti horkým povrchům, vodě a mastnotě. Pracovní desky se vyrábí v tlouštce 28 a 38 mm.

Egger

Kaindl

Woodego

Další pracovní desky Woodego

Pracovní desky z umělého kamene

Corian® je vyroben z přírodních materiálů, jako pojivo slouží látky na bázi akrylátů. Je to pevná, homogenní, masivní hmota s rovnoměrně rozloženou barvou a texturou v celém průřezu, neboť Corian® je litý. Corian® spojuje praktické vlastnosti – trvanlivost a dlouhodobou všeobecnou stálost, také prokazuje velmi dobré mechanické vlastnosti jako je tvrdost, houževnatost, otěruvzdornost a nepoddajnost.

Vzhledem k tomu, že je to materiál s pevným, celistvým a neporézním povrchem, není nasákavý a tudíž vykazuje značnou odolnost proti znečištění. Také je nutné zdůraznit jeho odolnost proti mechanickému poškození, teplotě i proti působení chemikálií. Běžně užívané látky lze odstranit vodou a abrazivními prášky nebo polštářky Scotch-Brite.

Také to, že se Corian® může řezat, frézovat, brousit, lepit – podobně jako tvrdé dřevo, a mimoto je možno ho tepelně tvarovat (při teplotách 150–180°C se dá snadno ohýbat a tvarovat ve formách), přispívá značnou měrou k snadné hygienické údržbě. Vyspělou technologií lepení a následným broušením se totiž docílí bezespárového spojování a tak i sebevětší plochy či tělesa vypadají jakoby vyrobeny z jednoho kusu a tím pádem se nemají kde držet nečistoty.

Skla

Tyto skla můžete vybírat pro výplně dvířek do kuchyňské linky.

Lacobely

Matelac


RAL 9005
klasická černá

RAL 7021
temně šedá

RAL 2001
klasická oranžová

RAL 9010
jemně bílá

Vzorovaná skla


Master Carre

Master Ray

Connex

Lakomat

Hliníkový rámeček

Hliníkový rámeček dodá kuchyňské lince příjemný vzhled s vysokou estetickou hodnotou. Rámeček lze použít pro horní a spodní dvířka a také jako čílka zásuvek. Vyrábí se v barvě přírodního eloxovaného hliníku pro sílu skla 4 mm. Rámečky jsou vyráběny na míru. K vyloučení nežádoucích vibrací skla je v rámečku použito silikonové těsnění. K rámečkům používáme hliníkové úchytky osazené do hrany, nebo čela rámečku. V naší nabídce najdete několik typů profilu rámů a úchytek.

Rolety

Tyto vysoce efektní rolety Vám přinesou nové možnosti při využití prostoru Vaší kuchyně. Roleta nezabírá prostor před skříňkou pro otevírání a umožňuje umístit skříňku i do prostorově omezených míst, kam by se klasicky otevírané dveře nehodily. Skříňky s roletou jsou dodávány v pěti odstínech dekorů dřeva, bílé, šedé a stříbrné barvě.


Bezplatná infolinka

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat na 800 900 850 Od pondělí do neděle, od 9 do 20 hod.

Pětiletá záruční doba na kuchyně na míru od  JN Interier

Pětiletá záruční doba kuchyní na míru a doživotní záruka na kování Blum

Podrobné informace

Novinky

POZVÁNKA - březen 2014

19. 03. 2014

Ve dnech 20. 3. - 23. 3. 2014 se v Praze v Letňanech uskuteční Mezinárodní veletrh bydlení "FOR HABITAT". Největší soubor jarních veletrhů bydlení, nábytku, designu, stavby a zahrad. Naše firma se bude účastnit společně s firmou Skanska. Najdete nás v hale 3 - stánek číslo C 21. Srdečně Vás zveme. .

Archiv novinek