Materiály na kuchyňské linky

Skříňky

Korpusy skříněk jsou z lamina 18 mm s 0,5 mm ABS hranou v barvě korpusu. Dílce jsou formátovány na digitálně řízeném CNC stroji. Bok korpusu není vrtán, zadní stěnu korpusů je možno zvolit také v barvě korpusu. Barevné provedení je možné vybírat ve více než 90 odstínech dřeva a barev.

Další dekory

Pracovní desky

Pracovní deska z laminované dřevotřísky je nejstandardnější a současně ekonomicky nejvýhodnější řešení pro pracovní plochu kuchyňské linky. Splňuje všechny požadavky na snadnou údržbu, hygienickou nezávadnost, odolnost proti horkým povrchům, vodě a mastnotě. Pracovní desky se vyrábí v tlouštce 38 mm.

Woodego 2013 - Novinky

Egger

Kaindl

Woodego

Další pracovní desky Woodego

Masivní pracovní desky

Pracovní desky jsou vyráběny z přírodního materiálu a jsou lepené z lamel o šíři 40 mm voděvzdorným lepidlem na přírodní bázi. Povrchová úprava je prováděna olejovoskem s vysokou odolností a trvanlivostí.

masivní pracovní deska buk
masiv buk
masivní pracovní deska termo buk
termo buk
masivní pracovní deska dub
dub
masivní pracovní deska černý dub
černý dub

Pracovní desky z přírodního kamene

Přírodní kámen má v interiéru své zasloužené místo. Díky svým vlastnostem a vysoké estetické hodnotě je velmi často používaný i jako pracovní deska v kuchyni. Přírodní kámen je tvrdý a barevně stálý s minimální nasákavostí, je odolný proti vysokým teplotám nebo proti běžným chemikáliím. Díky těmto vlastnostem kuchyňské pracovní desky vydrží opravdu dlouho v původním stavu. Níže uvádíme základní přehled dekorů kamene.

masivní pracovní deska buk
Nero antic
masivní pracovní deska buk
Kashmir white
masivní pracovní deska buk
Madura gold
masivní pracovní deska buk
Multicolor red
masivní pracovní deska buk
Multicolor red
     

Pracovní desky z umělého kamene

Corian® je vyroben z přírodních materiálů, jako pojivo slouží látky na bázi akrylátů. Je to pevná, homogenní, masivní hmota s rovnoměrně rozloženou barvou a texturou v celém průřezu, neboť Corian® je litý. Corian® spojuje praktické vlastnosti – trvanlivost a dlouhodobou všeobecnou stálost, také prokazuje velmi dobré mechanické vlastnosti jako je tvrdost, houževnatost, otěruvzdornost a nepoddajnost.

Vzhledem k tomu, že je to materiál s pevným, celistvým a neporézním povrchem, není nasákavý a tudíž vykazuje značnou odolnost proti znečištění. Také je nutné zdůraznit jeho odolnost proti mechanickému poškození, teplotě i proti působení chemikálií. Běžně užívané látky lze odstranit vodou a abrazivními prášky nebo polštářky Scotch-Brite.

Také to, že se Corian® může řezat, frézovat, brousit, lepit – podobně jako tvrdé dřevo, a mimoto je možno ho tepelně tvarovat (při teplotách 150–180°C se dá snadno ohýbat a tvarovat ve formách), přispívá značnou měrou k snadné hygienické údržbě. Vyspělou technologií lepení a následným broušením se totiž docílí bezespárového spojování a tak i sebevětší plochy či tělesa vypadají jakoby vyrobeny z jednoho kusu a tím pádem se nemají kde držet nečistoty.

Skla

Máme širokou nabídku skel, které používáme jako zádový obkladový panel, pracovní desku, nebo pro výplně dvířek.

Lacobely

Matelac


RAL 9005
klasická černá

RAL 7021
temně šedá

RAL 2001
klasická oranžová

RAL 9010
jemně bílá

Vzorovaná skla


Master Carre

Master Ray

Connex

Lakomat

Hliníkový rámeček

Hliníkový rámeček dodá kuchyňské lince příjemný vzhled s vysokou estetickou hodnotou. Rámeček lze použít pro horní a spodní dvířka a také jako čílka zásuvek. Vyrábí se v barvě přírodního eloxovaného hliníku pro sílu skla 4 mm. Rámečky jsou vyráběny na míru. K vyloučení nežádoucích vibrací skla je v rámečku použito silikonové těsnění. K rámečkům používáme hliníkové úchytky osazené do hrany, nebo čela rámečku. V naší nabídce najdete několik typů profilu rámů a úchytek.

Rolety

Tyto vysoce efektní rolety Vám přinesou nové možnosti při využití prostoru Vaší kuchyně. Roleta nezabírá prostor před skříňkou pro otevírání a umožňuje umístit skříňku i do prostorově omezených míst, kam by se klasicky otevírané dveře nehodily. Skříňky s roletou jsou dodávány v pěti odstínech dekorů dřeva, bílé, šedé a stříbrné barvě.


Bezplatná infolinka

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat na 800 900 850 Od pondělí do neděle, od 9 do 20 hod.

Dny Marianne

Pětiletá záruční doba na kuchyně na míru od  JN Interier

Pětiletá záruční doba kuchyní na míru a doživotní záruka na kování Blum

Podrobné informace

Novinky

Soutěž o kuchyňskou linku

18. 05. 2015

Soutěžte o proměnu Vaší kuchyně v hodnotě 200 000,-Kč v časopise Marianne Bydlení. Značky JN Interier a Whirlpool věnují výherci soutěže moderní kompletně vybavenou kuchyňskou linku. Více informací v červnovém vydání časopisu Marianne Bydlení. Uzávěrka je 30.5.2015.

Archiv novinek