Kuchyňské dřezy, kuchyňské baterie a košové systémy BLANCO

Rodinná firma BLANCO se věnuje výrobě kuchyňských dřezů a baterií už více než 90 let. Kvalita a spolehlivost u nich stojí na prvním místě ve všech oblastech – od vývoje a zpracování výrobků až po distribuci a přístup k zákazníkům. Produkty z nejkvalitnějších materiálů - nerezu, silgranitu a keramiky - jsou navrženy tak, aby splnily i ty nejnáročnější požadavky.

Nerezová ocel

Dřezy BLANCO, vyrobené z nejkvalitnější nerezové oceli, uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Funkčnost se snoubí s elegantním designem a prvotřídní kvalitou, která je vždy velmi přísně kontrolována. Nerezové dřezy BLANCO pozvednou vaši kuchyň na vyšší úroveň.

Blanco - Nerezová ocel

SILGRANIT PuraDur

Silgranit je materiál s výrazně kamenitým charakterem, který vás uchvátí na první pohled i dotek. Vybírat můžete z lákavé palety deseti barev. Všechny barvy SILGRANIT® PuraDur® také dokonale ladí s bateriemi BLANCO.

Blanco - SILGRANIT PuraDur

Keramika Puraplus

Výjimečnost keramických dřezů BLANCO tkví v jejich elegantním designu, který jde ruku v ruce s nejmodernější funkčností. Stejně jako ostatní výrobky BLANCO prochází i keramické dřezy pravidelně přísnými zkouškami kvality a pyšní se certifikátem LGA, který stvrzuje, že se jedná o produkty spolehlivé a vysoce kvalitní. Přidanou hodnotou je pak jejich oku lahodící půvabná jednoduchost.

Blanco - Keramika Puraplus

Baterie

Baterie příjemně ladí se všemi dřezy BLANCO a vytváří společně velice elegantní designové duo, které se stane nadčasovou ozdobou vaší kuchyně. Materiály, ze kterých jsou baterie BLANCO vyrobené, jsou vysoce kvalitní a samozřejmě zdravotně nezávadné.

Blanco - Baterie

Košové systémy

Z třídění odpadu budete mít díky vychytaným košovým systémům BLANCO ještě lepší pocit než dosud.

Blanco - Košové systémy