Doživotní záruka na kování

JN InteriérFirma Blum je výrobcem kování vysoké kvality, které je využíváno po celém světě. Protože i my chceme, aby Vám nábytek dlouho a perfektně fungoval, používáme do našich vestavěných skříní, kuchyní a nábytku kování značky Blum. Díky tomu, že jsme certifikovaní zpracovatelé, poskytujeme Vám na toto kování DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU.

Se systémy výklopů, závěsů a výsuvů firmy Blum kupujete nejen nejlepší kvalitu, nýbrž i jistotu, že Vám vydrží po celou dobu životnosti nábytku.

Smluvní záruka na systémy výklopů, závěsů nebo výsuvů platí, je-li jeho majitelem první kupující – spotřebitel (záruka neplatí na nábytek, který koupíte od předešlého majitele společně s bytem nebo jej koupíte jako starší). Při případné reklamaci se stačí prokázat fakturou na Vaše jméno.

Zátěžové testy kvality

Již více než 25 let sleduje firma Blum nábytek v domácnostech při jeho používání v praktickém životě. Toto sledování výrobků poskytuje důležité informace pro testovací laboratoř, kde se provádí simulace každodenního využití.

U systémů výklopů Blum se zátěžový test realizuje 80.000 krát, u závěsů Blum 200.000 krát a u plně naložených systémů výsuvů Blum 100.000 krát. Výsledky testů mají rozhodující vliv na vývoj těch nejkvalitnějších výrobků.

JN Interiér

Pětiletá záruční doba kuchyní na míru

JN Interiér

JN InteriérJN Interier Česká republika, s.r.o., zaručuje svým zákazníkům dodání kuchyňské linky v té nejvyšší kvalitě. Proto jsme prodloužili záruční dobu našich kuchyní na dobu pěti let.

Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruční doby je objednání servisní prohlídky před uplynutím zákonné dvouleté záručí doby. Servisní prohlídku provede technik JN Interier. Seřídí kování a provede kontrolu kuchyňských skříněk.

Prodloužená záruční doba se týká kuchyňského nábytku. Nevztahuje se na kuchyňské pracovní desky, spotřebiče, barevná skla; dále se nevztahuje na vady na nábytku, vzniklé v důsledku běžného nebo nesprávného používání, přirozeného stárnutí materiálu a nedodržení návodu na ošetřování a čištění kuchyní (kuchyňského nábytku).

Poptávkový formulář

Jméno*
Email*
Telefon*
Město*
Vaše zpráva...*
Přidat soubory

Zde můžete připojit libovolný soubor (max. velikost 10MB), který nám pomůže při vzájemné komunikaci, například naskenovaný nákres nebo fotografii prostoru. Pokud soubor přikládáte, vyčkejte, prosím, určitou dobu po odeslání na této stránce. Soubor se totiž bude přenášet na náš server, což může trvat několik minut.

Procházet...
Soubor nevybrán
Přidat další soubor
Souhlas je povinný

Pokud potřebujete poradit, dejte nám vědět (telefonicky nebo e-mailem), rádi se s Vámi spojíme.

Náš pracovní dosah je Praha, Středočeský krajBrno a okolí.