Moderní kuchyně na míru podle vašich představ

Český výrobce kuchyní na míru

Sjednejte si schůzku

Kuchyně
na celý život

Kuchyň je místnost, které je přikládána velká důležitost. Není již pouze vysloveně funkčním prostorem, ale další obytnou místností, ve které se nejenom vaří a konzumuje, ale která je i místem setkávání, příjemného posezení a hry dětí. K zařizování nové kuchyně byste tedy měli přistupovat zodpovědně, poradit se v kruhu rodinném a také s odborníky.

Kvalitní kuchyně na celý život

Naše kuchyně vlastní výroby nabízejí široký výběr materiálů a barevných kombinací. Pro funkčnost a maximální využití jednotlivých prostor vycházíme ze zkušeností s vestavěným nábytkem za pomoci moderních materiálů a doplňků. Zakázky jsou zpracovávány na moderních dřevoobráběcích strojích. Pro vlastní potřebu i pro potřeby našich zákazníků vyvíjíme potřebný software, který nám umožňuje kvalitnější a pružnější zpracování zakázek a především bezproblémovou obsluhu.

Cena kuchyně dle Vašich možností

Vyrábíme sestavy sériové za velmi příznivou cenu, stejně tak dokážeme uspokojit náročného klienta propracovaným řešením do nejmenšího detailu. Zdarma Vám zhotovíme grafický 3D návrh společně s cenovým rozpočtem. Nedílnou součástí každého našeho projektu kuchyně je zaměření daného prostoru pro finální zpracování projektu. Samozřejmostí je odborná montáž včetně zapojení a uvedení do provozu všech spotřebičů v kuchyni.

JN interier Vám nabízí kuchyně na míru nejenom pro Váš prostor, ale i pro Váš život!

Doživotní záruka

Na kování a doplňky nábytku
od společnosti Blum

1. kalkulace zdarma

Už při projektování si snadno představíte,
jak bude Vaše nová kuchyně vypadat.

Kvalita

Jsme český výrobce nábytku
a zákazník je náš cíl

Plánování
kuhyňské linky

Jistě oceníte, když při práci je každá věc po ruce a přesně tam, kde ji hledáte. Při plánování nové kuchyně je dobré přemýšlet nejenom o tom, z jakého materiálu kuchyň bude, ale také o tom, kam všechno uložíme. Při těchto úvahách se zamyslete nad tím, co Vám ve stávající kuchyni vyhovuje a co byste chtěli změnit. Každá kuchyně je limitována prostorem, jenž máme k dispozici, a dále například umístěním vývodů vody nebo elektřiny, které ne vždy lze změnit. Můžeme Vám pomoci přehledně a prakticky uspořádat Vaši novou kuchyni podle následujících doporučení zónového plánování prostoru Dynamic Space. Získáte více úložného prostoru pro ukládání věcí a ušetříte pohyb v kuchyni.

Kontaktujte nás pro návrh kuchyně Doporučená skladba zón podle tvaru kuchyně

Zásoby

Ve skříňkách v zóně "Zásoby" jsou uloženy předměty, určené ke spotřebě. To jsou potraviny a další zboží, které při vaření a pečení spotřebujete a následně je pak musíte znovu nahradit novými. K nim patří nechlazené a chlazené potraviny. Proto jsou neodmyslitelnou součástí této zóny i mrazák a lednice. Otevřená balení zpravidla patří do zóny "Příprava".

Ukládání

V zóně "Ukládání" jsou uloženy předměty, které při práci v kuchyni používáte, a rovněž předměty, určené ke spotřebě. Jedná se hlavně o kuchyňské potřeby, nádobí a skleničky. Z ergonomického hlediska je účelné a výhodné mít velmi často používané nádobí uloženo na místo v horních skříňkách ve výsuvech spodních skříněk.

Mytí

V centru zóny "Mytí" jsou myčka na nádobí a dřez se spodní skříňkou pod dřezem. Tato spodní skříňka představuje správné místo pro uložení soupravy nádob na tříděný odpad, a rovněž pro čisticí prostředky a pomůcky pro čištění a mytí.

Příprava

V této zóně jsou uloženy kuchyňské pomůcky, nutné pro přípravu pokrmů. Patří sem i otevřená balení potravin či nebalené potraviny, s nimiž při přípravě jídla pracujete nejčastěji.

Vaření/pečení

Tato zóna je jistě středem a srdcem každé kuchyně a obsahuje kuchyňské přístroje, kterými jsou např. sporák, trouba, mikrovlnka a odsavač. Jsou zde uloženy předměty, které jsou zapotřebí při vaření a pečení, jako hrnce, pánve a pracovní příbory.

Ergonomické
plánování

Pohyb lze ušetřit také vhodným uložením věcí ve výškové ose. Nejčastěji používané předměty by měly být umístěny vždy v horní zásuvce spodní skříňky a na spodní polici horních skříněk.

Užitečné informace

Užitečné informace

Police za dvířky ve spodních skříňkách jsou ergonomicky velmi nevhodné. Uložené předměty musíte pracně hledat, protože o celém vnitřním obsahu skříňky nemáte přehled. Musíte se ohýbat, případně vyndat část obsahu skříňky, abyste se dostali k věcem uloženým v zadní části. Naproti tomu zásuvky a výsuvy poskytují optimální přehled a pohodlný přístup. Výška pracovních ploch ve Vaší kuchyni by se měla přizpůsobit výšce Vašeho těla a ne opačně. Použijte následující základní pravidlo: Při pokrčených rukách musí být prostor mezi lokty a pracovní plochou 10 - 15 cm. Dbejte na to, aby zóna přípravy, která je hlavní pracovní plochou v kuchyni, byla dostatečně velká. Prostor mezi dřezem a sporákem by měl být nejen dostatečně velký, měl by být také dostatečně osvětlen. Doporučuje se minimální šířka 90 cm.

 • Často používané
 • Méně používané
 • Zřídka používané

Rozměrová řada
kuhyňských skříněk

 • Zde najdete základní typy našich kuchyňských skříněk pro snažší plánování kuchyňské linky.
 • V naší knihovně prvků je přes 300 druhů typizovaných kuchyňských skříněk.
 • Hloubka spodních skříněk a komínových skříní je 585 mm a 300 mm u "mělkých" spodních skříněk. Horní skříňky mají hloubku 340 mm. Výška soklu je volitelná 100 nebo 150 mm.
 • Žádné příplatky za šířkové atypy! Šířkovou úpravu rozměru skříňky, počítáme podle nejbližší větší skříňky. Jakékoliv další skříňky vyrobíme na míru dle Vašeho přání.
Základní parametry plánování instalací energií v kuchyni

Výšky skříněk jsou uváděny bez soklu.

variabilita
kuchyňských doplňků

Plánujete novou kuchyň? Měla by být nejen krásná, ale i praktická. Díky promyšleným výsuvům, výklopům, rohovým skříňkám a dalším našim doplňkům záskáte dostatek úložného prostoru a vysoký komfort práce a pohybu v kuchyni.

Díky tomu, že jsme certifikovaní zpracovatelé
produktů Blum, poskytujeme Vám na toto kování
DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU.

Přehled doplňků

Casper kuchyně

Vzhled řady Casper Line je v souladu s minimalistickým moderním designem kuchyní a je přizpůsoben každodenímu použití. Poskytuje výhody bezúchytkového řešení, kdy se skříňky otevírají přes horní hranu dvířek a složitá konstrukce zůstává skrytá. Vyšší základní výška kuchyně Vám poskytne lepší ergonomii a široká barevná škála úchytových profilů umožní vybrat tu správnou kombinaci. Každý detail je propracovaný díky systémovým prvkům, ať jsou to spoje, nebo ukončení úchytových lišt.

kuchyně high line

Každý jsme trochu jinak vysoký, a aby se i Vám v kuchyni dobře vařilo, je třeba zvolit správnou výšku pracovní plochy. Naše řada kuchyní Highline má spodní a komínové skříně vyšší a není proto třeba kuchyni nastavovat vyšším soklem, nebo se spokojit s kompromisem. Zároveň Vám při řada Highline poskytne více úložného prostoru, který se vždycky hodí a to bez zbytečných příplatků za atyp. Samozřejmě, vždy myslíme i na nezbytné linie, které Vám budou krásně pasovat do sebe.

Kuchyňské spotřebiče

Nedílnou součástí každé kuchyně jsou i kuchyňské spotřebiče, které dělíme na volně stojící a vestavěné. Volně stojícími se rozumí spotřebiče, které nejsou zabudovány do kuchyňské linky. Vestavěné spotřebiče jsou pevně zabudovány do kuchyňské linky. Výhodou vestavěných spotřebičů, kromě estetického hlediska, je i to, že se na ně vztahuje snížená sazba DPH. Dalšího cenového zvýhodnění spotřebičů lze dosáhnout také nákupem "setů", tzn. sady spotřebičů od jednoho výrobce. V naší nabídce najdete celou řadu renomovaných značek kuchyňských spotřebičů. Umíme Vám nabídnout značku, kterou preferujete, a je samozřejmostí, že Vám spotřebiče odborně zapojíme, uvedeme do provozu a odzkoušíme tak, abyste mohli Vaši novou kuchyni ihned používat.

Katalogy kuchyňských spotřebičů
AEG
Blanco
Bosch
Electrolux
elica
Faber
Franke
Miele
Siemens
Whirlpool
Liebherr
Liebherr

Laky

Dokážete si představit to množství barevných kombinací? U této řady si můžete vybírat hladká nebo tvarovaná dvířka z MDF desek, která jsou dokončena polomatným nebo lesklým lakem ve více než 200 odstínech škály RAL nebo RAL – NCS.

Lamina

Lamina jsou nejoblíbenějšími dekory. Laminované dřevotřískové desky (LTD), ze kterých děláme náš nábytek, se vyrábí v různých tloušťkách od 10 do 25 mm. Ke každému dekoru též pečlivě vybíráme barvu hrany. Dekory lamina a hrany se dají volně kombinovat.

Dýhy

Dýhovaná dvířka vyrábíme z tuzemských a exotických dřevin, jsou olepena 2 mm vrstvenou hranou a lze je namořit do požadovaného odstínu.

Skla

Nabízíme širokou škálu skel, které používáme jak pro výplně dvířek, zádový obkladový panel nebo pracovní desku.

Pracovní desky

Pracovní desky nabízíme v mnoha variantách. Ať již pracovní desky z laminované dřevotřísky, která je nejstandardnější a současně ekonomicky nejvýhodnější řešení. Tak také masivu, přírodního kamene, z velké škály umělých kamenů nebo skla.

Tvarovaná dvířka Classic

U této řady si můžete vybrat hladká nebo tvarovaná dvířka vyrobené z MDF desek, která jsou dokončena polomatným, supermatným nebo lesklým lakem ve mnoha odstínech škály RAL nebo NCS.

 • Čisté hladké
 • Tvar Luka
 • Tvar Amelia
 • Tvar Vito
 • Tvar Bergamo

Kuchyně v provedení masiv

Tvarovaná masivní dubová dvířka s polomatným lakem jsou osvědčeným řešením. Pečlivě vybíráme dřevo a kresbu pro co nejlepší výsledek. Dvířka lze namořit do požadovaného odstínu.

 • Tvar D1x
 • Tvar a1r

Poptávkový formulář

Jméno*
Email*
Telefon*
Město*
Vaše zpráva...*
Přidat soubory

Zde můžete připojit libovolný soubor (max. velikost 10MB), který nám pomůže při vzájemné komunikaci, například naskenovaný nákres nebo fotografii prostoru. Pokud soubor přikládáte, vyčkejte, prosím, určitou dobu po odeslání na této stránce. Soubor se totiž bude přenášet na náš server, což může trvat několik minut.

Procházet...
Soubor nevybrán
Přidat další soubor
Souhlas je povinný

Pokud potřebujete poradit, dejte nám vědět (telefonicky nebo e-mailem), rádi se s Vámi spojíme.

Náš pracovní dosah je Praha, Středočeský krajBrno a okolí.