Články

Podívejte se, jak jsme vybavili byt atypickým nábytkem

Při zařizování bytu není nutné podléhat  všeobecnému  trendu a sáhnout po bílé nebo černé. Módní jsou totiž nyní dekory v dekorech dřeva v kombinaci s latté. Pro společnost Skanska Reality  jsme  podle návrhu designérky  Anny Lacové realizovali  nábytek na míru do vzorového bytu v Karlíně. Podívejte se na výsledek!

Celý článek

Nebojte se individuality

Vyjít z davu lze v mnoha směrech. Někdo se profiluje v módě, jiný v názorech a pro dalšího je důležité prostředí, ve kterém žije. Se Štěpánem Vondráškem, spolumajitelem společnosti JN Interiér zabývající se výrobou nábytku, jsme si povídali nejenom o tom, jak se tvoří kuchyně na míru.

Celý článek

Hluboko v lesích, na dohled civilizaci

Nebyl to útěk z města. Šlo o shodu náhod, souhru v partnerském soužití a tolik důležitou blízkost k rodině. Manželé Lucie a Petr do prvního, skutečně svého bydlení investovali nejen čas a peníze, ale především do něj obtiskli své životní hodnoty. Vrátili se oba tam, kde mají své kořeny.

Celý článek

Nová kuchyně má mít duši, říká Štěpán Vondrášek

Sníte o nové kuchyňské lince, která se stane srdcem vašeho domova? Nenechte se odradit slovem „nejde“, které mají některá interiérová studia ve svém slovníku. Pouze si tím usnadňují práci. Štěpán Vondrásek z JN interiér je přesvědčen o opaku. A říká, že kuchyně má mít duši

Celý článek

Nová kuchyně? Můžete ji mít bez kompromisů

Plánujete investovat své finance a čas do nové kuchyně? Prvním krokem, který rozhodne o tom, zda bude vaše nová kuchyně splněným snem, je výběr kuchyňského studia.

Celý článek

Nová kolekce pracovních desek a lamin – EGGER 2017

Připravili jsme pro Vás zcela novou škálu dekorů pracovních desek a lamin. Nová kolekce má promyšlené a nápadité kombinace dekorů a struktur, jež reflektuje na nejnovější trendy ve světě interiérového designu a nábytku.

Celý článek