Články

Černá ji sluší

Když majitelé nové kuchyně navštívili poprvé kuchyňské studio JN Interier, byli rozhodnuti, že si tu objednají lesklou bílou sestavu. Pak si ale prohlédli černou kuchyň, která byla ve studiu vystavená, a všechno bylo jinak.

Celý článek

Ergonomie kuchyně

Než se definitivně rozhodnete pro konečné uspořádání kuchyně, ověřte, zda vám naplánované řešení vyhovuje. Kromě návaznosti jednotlivých zón je třeba zkontrolovat i další parametry. Jaké? O tom jsme si povídali se Štěpánem Vondáškem, ze společnosti JN Interier.

Celý článek

Lukáš a Veronika Hejlíkovi: Nejlepší je osobní zkušenost

Pokud rádi vaříte anebo objevujete nová gastronomicky zajímavá místa, určitě znáte
populárního herce a foodblogera Lukáše Hejlíka. V roli kuchyňského montéra společnosti JN Interiér
byste ho ale asi nečekali… Jak tedy k celé spolupráci došlo?

Celý článek

Lukáš a Veronika Hejlíkovi: pozvánka do kuchyně

Přestěhovali jsme se. @veronika_hejlikova si přála novou kuchyň, začali hledat inspo na Instagramu, hledali českou firmu. Našli @jninterier z Brandýsa, zašli do jejich prodejny na Pankráci... 

Celý článek

NAŠLI SVŮJ ODSTÍN

Když během rozsáhlé rekonstrukce rodinného domu hledali majitelé podobu nové kuchyně, byli po několika návštěvách různých prodejců téměř rozhodnuti pro konkrétní sestavu. Pak ale na doporučení přátel vyhledali ještě studio JN Interiér a všechno bylo jinak..
 

Celý článek

Každá kuchyň je unikát

Pokud se chystáte na kompletní rekonstrukci interiéru nebo kuchyně a nehodláte se spokojit se sériově vyráběným nábytkem, obraťte se na JN Interier. Společnost působí na trhu bez mála dvacet let a její specializací je vše, co se nábytku na míru týká.

Celý článek