Velkoobchod

JN Interiér
 • Kompletní materiály pro vestavěné skříně

  Vestavěná skříň v demontovaném stavu připravená k montáži, včetně dveří a doplňků. Každý dílec je označený štítkem se všemi údaji o zakázce. Vyskladňování probíhá za pomoci čtečky čárových kódů, kde je nahraná celá zakázka. Není potřeba díly počítat a snižuje se tím riziko, že se na něco zapomene. Našim partnerům poskytujeme potřebný software pro zpracování zakázek a obsluhu zákazníka.

 • Kompletní materiály pro kuchyňské linky

  Výroba skříněk pro kuchyňské linky, včetně zpracování pracovních desek a doplňků. Široká nabídka materiálů dveří a kvalitní kování s doživotní zárukou. Kompletní knihovna prvků i atypická výroba bez zbytečných příplatků. Kontrola při zadávání do výroby. Dobré ceny a zajímavé rabaty.

 • Kování pro posuvné dveře

  Nabízíme kompletní skladový sortiment kování posuvných dveří pro vestavěné skříně. Rámy jsou určeny pro různé dekorační výplně tloušťky 4,10 a 18 mm. Objednat lze, jak samostatné rámy, tak kompletní hotové dveře včetně výplní. Dodací doba kompletních dveří je u standardních výplní 5 pracovních dnů. Moderní tvary a bezvadné fungování to jsou přednosti značky SLidER. Naše firma je výhradním distributorem této značky v České republice.

 • Formátování a hranění lamina
  • Velký výběr dekorů lamina a vyladěné přiřazení dekoru hran
  • Krátké dodací lhůty
  • Olepování hrany výšky 10-58mm a tloušťky 0,4 až 2 mm
  • Zpracování na moderních numericky řízených dřevoobráběcích strojích Holzer
 • Lakované dílce

  Lakujeme ve škále RAL v polomatném a vysokém lesku. Dýhované povrchy jsou opatřeny 3 vrstvým polomatným lakem Renner.

 • Obrábění dílců na CNC

  Vrtání a frézování na CNC stroji je přesné, kvalitní a vysoce efektivní. Naši technologové Vám připraví podklady k opracování dílců pro spojení na excentry, konfirmáty, kolíky a předvrtání polic. Otvory a zafrézovaní pro světla nebo různé tvary dílců pro pracovní stoly a rohové police.

 • Doplňky a komponenty

  Nabízíme kompletní sortiment doplňků a kování pro výrobu vestavěných skříní, kuchyní a nábytku.

 • Software

  Neustále pracujeme na zkvalitňování služeb v oblasti software. Našim partnerům poskytujeme služby spojené se sofwarovou podporou formou zaškolení a pravidelných aktualizací, dále programy pro zpracování nábytkových dílců, 3D software pro plánování vestavěných skříní, kuchyní a nábytku. Pro plánování a sledování zakázek je možné využívat intranet, který přehledně, po jednotlivých fázích, eviduje zakázku až do předání.

 • Zaujala Vás nabídka? Podrobnější informace Vám rádi poskytneme na telefonním čísle 261 227 637, nebo emailu velkoobchod@jninterier.cz.

Poptávkový formulář

Jméno*
Email*
Telefon*
Město*
Vaše zpráva...*
Přidat soubory

Zde můžete připojit libovolný soubor (max. velikost 10MB), který nám pomůže při vzájemné komunikaci, například naskenovaný nákres nebo fotografii prostoru. Pokud soubor přikládáte, vyčkejte, prosím, určitou dobu po odeslání na této stránce. Soubor se totiž bude přenášet na náš server, což může trvat několik minut.

Procházet...
Soubor nevybrán
Přidat další soubor
Souhlas je povinný

Pokud potřebujete poradit, dejte nám vědět (telefonicky nebo e-mailem), rádi se s Vámi spojíme.

Náš pracovní dosah je Praha, Středočeský krajBrno a okolí.