Bydlení na míru s JN interier

Dovolte nám, abychom Vám představili místo, pro které jsme navrhli a následně realizovali interiér bytu, ve kterém bude bydlet výherkyně soutěže krásy. Zadání znělo vybavit byt základním interiérem, kam si stačí vzít s sebou zubní kartáček, pověsit na stěnu obraz dle vlastního výběru a na stůl koupit oblíbené květiny.

Jako materiál jsme použili lamino zebrano supermat, kombinované se slonovou kostí, v kontrastu s hliníkem a matným sklem. Barevná a materiálová sladěnost vytváří příjemný a kompaktní interiér, který si relativně malý byt 2+kk určitě zaslouží.

JNInterier
JNInterier
JNInterier

Naši prohlídku začneme v předsíni, kde je v zádveří ideální místo pro šatník na věci, které se aktuálně nosí a kam návštěvy odloží své svršky. Každý se potřebujeme před odchodem z bytu zkontrolovat pohledem do zrcadla, v boční chodbě do koupelny je pak vestavěná skříň na šaty a na ložní prádlo, koš na špinavé prádlo, krabice na boty, vysavač, žehlící prkno a úklidové prostředky, zkrátka vše nezbytné pro běžný chod domácnosti.

JNInterier
JNInterier

Obývací pokoj a kuchyň jsou situovány v jedné místnosti. Klasický jídelní stůl byl nahrazen barovým sezením pro každodenní stravování. Pro zvýraznění kontur jednoduché televizní sestavy a dále v ložnici jsme použili zdvojené lepené desky o síle 3,6 cm.

JNInterier
JNInterier

V ložnici je místo jen na velikou postel s tuplovaným korpusem, noční stolky a komodu. Pro bezpečnější noční pohyb jsme použili zafrézované úchytky.

JNInterier
JNInterier
JNInterier

Doplňky a kuchyňské spotřebiče jsou důležitou součástí kuchyňské linky. V kuchyni jsou použity vnitřní zásuvky, vestavěný odpadkový koš a pořadače příborů. Policový systém v komoře má spoustu nastavitelných polic a v koupelně je skříňka se spodním přesahem. Odraz zrcadla tedy neruší úchytka a otevírání dveří je pohodlnější.

Přehled všech článků