Kuchynské spotřebiče De Dietrich

Nejstarší značka na světě s historií sahající až do roku 1684, historií tak bohatou a zajímavou, že by se o ní dala napsat celá kniha, to je prémiová francouzská značka De Dietrich ve zkratce. Značka, která je pionýrem v segmentu domácích spotřebičů, přinesla na trh v roce 1980 první indukční varnou desku, v roce 1982 první troubu s pyrolytickým čištěním nebo v roce 2011 první bezzónovou indukční varnou desku. Domácí spotřebiče De Dietrich jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších a jsou vyrobeny s typicky francouzským citem pro design a eleganci. Společnost s lesním rohem ve znaku je tedy sázkou na jistotu pro ty, kteří dokáží ocenit kouzlo dokonalé souhry čistého designu, technologických inovací a prvotřídních materiálů.

Kolekce spotřebičů

Absolute Black

Díky spojení exkluzivních materiálů a povrchů, jako jsou litina a sklo, a dokonalému prolnutí intenzivních a hlubokých černých tónů s jemnými doteky mědi, přináší tato kolekce pocit neobyčejné elegance i do nejmodernějších obytných prostor.

De Dietrich - Absolute Black

Platinum

Skloubení skla, nerezu a mědi v duchu umění těch nejlepších klenotníků přináší pocit naprostého luxusu. De Dietrich přetavuje hmotu ve výjimečné výsledky s až neuvěřitelnou lehkostí a vytváří tak řadu plnou jedinečné mistrnosti a pokročilých technologií.

De Dietrich - Platinum

Pure White

De Dietrich znovu objevuje bílou barvu dodáním nádechu mimořádné vytříbenosti a ušlechtilosti. Tato řada je synonymem elegance a čistoty a naplno odhaluje jedinečný vkus značky při použití struktur, které dokáží vyvolávat emoce.

De Dietrich - Pure White

Iron Grey

Kombinace dokonale hladkého šedého skla s rafinovanými prvky z nerezové oceli a mědi naplno odhaluje jedinečnou pečlivost a smysl pro detail značky De Dietrich, stejně jako její inovativní přístup k designu a technologiím.

De Dietrich - Iron Grey

Symbol francouzského způsobu života

Trouby

Aby mohla být příprava jídel opravdovým zážitkem, potřebujete vhodné náčiní. Multifunkční trouby De Dietrich jsou díky svému zaměření na maximální uživatelský komfort vhodné jak pro začínající kulinářské nadšence, tak pro zkušené kuchařské matadory. Jedněm nabízejí pohodlí automatických pečících programů a podrobných průvodců pečením, druhým možnost až puntičkářského nastavení tisíce a jednoho detailu v módu Expert.

Dokonale vyváženou kombinaci inovativních technologických řešení, precizního dílenského zpracování a exkluzivních výrobních postupů harmonicky doplňuje vyhlášený francouzský cit pro design vyjádřený perfektní souhrou ušlechtilých povrchů, jako jsou nerezová ocel, měď a tvrzené sklo. To vše vytváří jedinečný a neopakovatelný celek, jaký dokáže svým zákazníkům nabídnout pouze výrobce ze země s nejdelší kulinářskou tradicí.

De Dietrich - Trouby

Varné desky

Značka De Dietrich stála u samotného zrodu technologie indukčního vaření. Nikoho proto nejspíš nepřekvapí, že díky dlouholetým zkušenostem nabytým desetiletími zdokonalování v sobě varné desky De Dietrich naprosto přirozeně spojují eleganci, vysoký výkon, bohatou nabídku funkcí, spolehlivost a mechanickou odolnost. Stačí si jen vybrat z široké škály tvarů a barev vynálezce jedné z nejpřelomovějších technologií minulého století. Vždy s puncem stoprocentní kvality a neopakovatelného francouzského smyslu pro design navrch.

De Dietrich - Varné desky

Myčky

Myčky značky de dietrich jsou už dlouhá léta synonymem spolehlivých, tichých a výkonných pomocníků v kuchyních zejména na západ od našich hranic. nyní přichází ten správný čas, aby jejich schopnosti docenili také zákazníci v čechách, na moravě a ve slezsku. de dietrich nabízí skvěle vybavené a odolné vestavné myčky 60 a 45 cm široké, plně vestavné i s předním panelem.

De Dietrich - Myčky

Odsavače

Stejně jako u ostatních spotřebičů značky De Dietrich, i u kuchyňských odsavačů se můžete spolehnout na použití kvalitních materiálů, jako jsou sklo, nerez nebo měď. Vysoký výkon a zároveň překvapivě tichý a úsporný provoz zajišťují moderní bezkartáčové motory. Elektronické ovládání a pokročilé technologie, jako je například funkce automatického provozu s detektorem páry ICS zajišťují nejvyšší možný uživatelský komfort. Třešničkou na dortu je ikonický vzhled, který bude ozdobou vaší kuchyně.

De Dietrich - Odsavače