ODSAVAČE PAR - DIGESTOŘE FABER

Značka, kterou už šedesát let charakterizuje pokrokovost ve svém oboru. Zaměřuje se pouze na segment digestoří. Nabízí nejširší sortiment produktů, které patří mezi technologický top. Faber využívá všech příležitostí k růstu, investuje do nových továren po celém světě a snaží se tak být svým klientům nablízku, jak jen to je možné. Rozrostl se už na čtyři kontinenty v devíti zastoupeních. Špičkovou kvalitu produktů Faber podtrhuje záruční lhůta zdarma po dobu pěti let.

Integrované digestoře

Digestoř propojená s varnou deskou. Pachy vznikající při vaření odvede pryč nejkratší možnou cestou. Budete překvapeni jejím výkonem a technologickou propracovaností. Základní modul harmonicky ladí hned s několika varnými deskami.

Faber - Integrované digestoře

Stropní digestoře

Produkty, jejichž obliba u klientů nezadržitelně roste. Digestoř umístíte 150 cm nad varnou desku do podhledu nebo těsně pod strop. Už žádná překážka ani stínění. Vaše kuchyň bude dýchat spolu s vámi.

Faber - Stropní digestoře

Výsuvné digestoře

Tento typ digestoří potěší milovníky kuchyňských ostrůvků. Motor digestoře pracuje velmi tiše a je umístěný externě, odpadají vám tak starosti s omezeným prostorem pro zásuvky.

Faber - Výsuvné digestoře

Lustrové spouštěcí digestoře

Digestoř je schovaná v dekorativní lustrové části. Nad varnou desku ji spustíte pouze v okamžiku, kdy se během vaření potřebujete zbavit výparů.

Faber - Lustrové spouštěcí digestoře

Vestavné digestoře

Dokážeme splnit téměř každé vaše přání tak, abyste byli spokojeni s provedením, rozměry, výkonem i cenou.

Faber - Vestavné digestoře

Rustikální digestoře

Digestoř v moderním pojetí. Model CHLOE je ideální volbou pro obdivovatele rustikálního stylu.

Faber - Rustikální digestoře

Jsme specialisté na kuchyňské spotřebiče

Specializujeme se pouze na segment digestoří a nabízíme přes 200 modelů, z nichž většinu máme skladem. Hledáte něco speciálního, například digestoř s externí ventilační jednotkou nebo takový model, který snadno napojíte na rekuperační systém? Nezklameme vás. V oblasti digestoří pro nás není žádné přání nesplnitelné.

Faber - Jsme specialisté