Každá kuchyň je unikát

Pokud se chystáte na kompletní rekonstrukci interiéru nebo kuchyně a nehodláte se spokojit se sériově vyráběným nábytkem, obraťte se na JN Interier. Společnost působí na trhu bez mála dvacet let a její specializací je vše, co se nábytku na míru týká.

JNInterier

Firma se zabývá výrobou a instalací vestavěných skříní, kuchyňských linek na míru a nábytku na zakázku.. „Naše práce nás naplňuje. Spokojený zákazník je pro nás motivací a dodává nám energii v celém procesu výroby zakázkového nábytku. Protože chceme mít dohled nad všemi kroky procesu, vyrábíme vše na klíč.

Se zákazníky nejprve plánujeme, poskytneme jim poradenství, prostor následně zaměříme a vše vyrobíme na míru, namontujeme a nakonec i zapojíme spotřebiče,“ popisuje celý proces zakázky Štěpán Vondrášek z JN Interier. Každý díl vyrábí přesně na rozměr. S tím souvisí i vlastní lakovna, která zaručuje flexibilitu a kontrolu kvality. „Sledujeme trendy a přání zákazníků, proto pravidelně doplňujeme i nové materiály. Trendy v nábytku se mění stejně jako v módě. Každá kuchyně je tedy absolutně unikátní. Ačkoli máme typizované skříňky, často návrh upravujeme podle specifických potřeb zákazníka a daného prostoru,“ doplňuje Vondrášek.

JNInterier
JNInterier

Realizace krok za krokem

„Nejprve nás zajímá hmota. To, jak bude kuchyň poskládaná v prostoru. Důležité jsou instalace, vývody elektřiny, vody nebo plynu. Samozřejmě se ptáme na předběžný rozměr prostoru a také na to, kolik lidí v bytě nebo domě žije, jaké mají zvyky, např. zda třídí odpad apod. Až následně řešíme barvy – dekory, spotřebiče a další vybavení. Po odsouhlasení provedeme přesné zaměření a poté přichází již zmíněná výroba a montáž. Máme rádi věci, které vydrží. Používáme pouze kování, o kterém jsme přesvědčeni, že bude bezvadně fungovat i za 10 až 20 let,“ říká Vondrášek. Totéž platí o materiálech, které splňují nároky na dlouhodobou užitnou hodnotu a zdravotní nezávadnost. Důležitou součástí celého procesu je také servis. O zakázce vědí v JN Interiér vše i po letech. Na kování poskytují doživotní záruku, a pokud se něco rozbije, vadný díl bezplatně vymění.

Pokud plánujete novou kuchyň, naslouchejte především sobě. Vybírejte, co se líbí vám, protože vy budete ti, kteří budou nábytek využívat.V JN Interiér vám naplánují prostor tak, aby byl praktický, a věci jste našli přesně tam, kde mají být.

JNInterier

JNInterier

Zdroj: www.modernibyt.cz

Přehled všech článků