kuchyňské spotřebiče Liebherr

Kvalita

Již více než 60 let se Liebherr specializuje na výrobu vysoce kvalitních, inovativních chladniček a mrazniček. Na počátku je návrh produktu, dále vývoj, výroba a uvádění na trh. Liebherr se zaměřuje na výrobu inovativních produktů nejvyšší kvality s nadčasovou technologií a elegantním designem. Pravidelně realizujeme nové nápady a vylepšujeme stávající technologie, abychom zajistili perfektní čerstvost a kvalitu potravi

Design

S elegantním a nadčasovým designem splňují chladničky a mrazničky Liebherr ty nejvyšší estetické nároky. Kvalitu našich spotřebičů můžete spatřit v mnoha detailech – od vynikajícího zpracování nerezové oceli, přes výběr vysoce kvalitních materiálů, stylového vybavení interiéru až po praktickou GlassLine výbavu úložného dveřního prostoru – to vše je typické pro naše přístroje a odhaluje jejich kvalitu technického propracování.

Design a funkce jdou u Liebherr ruku v ruce. Například, aby se zabránilo otisknůtí prstů na ušlechtilé nerezové oceli, jsou dveře opatřeny povrchovou úpravou SmartSteel. Aby otevírání dveří přinášelo potěšení, mají ergonomicky tvarované rukojeti s integrovanou mechanikou otevírání. A dále nutno zmínit, že všechny GlassLine poličky mají nosnost až 30 kg a jsou vhodné pro mytí v myčce.

Inovace

Mnoho nápadů, které jsou dnes u chladniček a mrazniček standardem, byly poprvé vynalezeny a také realizovány Liebherrem. Jedná se například o zcela uzavřené mrazicí boxy, které brání úniku mrazu při otevření dveří, patentovaná technologie BioFresh nebo pohodlný SoftSystem jemného zavírání dveří.

Blue performance - nová dimenze svěžesti

Vysoce kvalitní materiály perfektní v každém detailu zpracování, komfortní a přesná dotyková elektronika charakterizují nový BluPerformance program.
Kompaktní integrace kondenzátoru do základny spotřebiče, ve spojení s přesným elektronickým ovládáním zajišťuje maximální energetickou účinnost, navýšení užitného objemu a lepší ergonomii v mrazničce. Funkce BioFresh a BioCool zajišťují dlouhodobější uchování čerstvosti uložených potravin. S elegantním a nadčasovým designem, jsou spotřebiče Liebherr klenotem v každé kuchyni a zaručují každodenní radost z používání na mnoho let dopředu.

Bio fresh

Technologie BioFresh udržuje potraviny čerstvé mnohem déle. Pokud jsou potraviny uloženy při teplotě těsně nad bodem mrazu a správné úrovni vzdušné vlhkosti, zachová si většina z nich potřebné živiny, jako jsou vitamíny a minerály, mnohem déle než při skladování ve standardní chladničce.


Dokonalé mikroklimatické podmínky
Vysoká vzdušná vlhkost dosahující až 90 % a přesně udržovaná teplota těsně nad bodem mrazu je ideální pro dlouhodobé uložení vždy rozbaleného ovoce a zeleniny v boxu Hydro- Safe. Toto specifické mikroklima významně přispívá k zachování cenných vitamínů a svěží chuti. Naopak nízká vzdušná vlhkost a teplota těsně nad bodem mrazu vytváří ideální podmínky pro uchovávání nutričních hodnot v mas
a masných produktech. Zachová delikátní chuť a atraktivní vzhled ryb a darů moře. Toto prostředí je také ideální pro mléčné produkty, které udržuje čerstvé delší dobu než v případě běžné chladničky. Veškeré potraviny, které uložíte do boxu DrySafe, vždy pečlivě zabalte do neprodyšné Hydrofolie, neučinil již tak výrobce nebo jejich prodejce.

Duocooling

I jídlo z mikrovlnné trouby může být chutné a dokonale uvařené. Rychlá příprava zachová všechny živiny a snižuje spotřebu energie. Pro přípravu masa, hranolek, pizzy nebo koláče využijte speciální Crisp talíř a vaše jídlo bude křupavé a do zlatova upečené.

Katalogy ke stažení