Kuchyňské spotřebiče MIELE

V otázce kvality a spolehlivosti je Miele nekompromisní. Už 115 let. Naše produkty, mezi které patří pračky, sušičky, myčky nádobí i pečicí trouby, mají průměrnou životnost 20 let. To vám mohou potvrdit naši věrní zákazníci z celého světa, kteří Miele s čistým svědomím doporučují svým známým. Děláme vše proto, abyste se i do budoucna mohli na značku Miele vždy stoprocentně spolehnout.

Elektrické pečicí trouby

Nenahraditelným pomocníkem v kuchyni se vám stanou pečicí trouby Miele. Jejich funkce se neorientují pouze na skvělý výsledek, ale i průběh pečení a následné čištění. Potěší vás například funkce klimatického pečení, která se postará o zvhlčení vzduchu v pečicím prostoru. Křehkost masa upečeného v troubě Miele uspokojí i nejnáročnější labužníky.

Miele - Pečicí trouby

Parní trouby a konvektomaty pro domácnost

S parní troubou vaříte šetrněji. Jídlo připravené v parní troubě si oproti klasickému vaření v páře uchová většinu vitaminů a minerálů, barvu i skvělou chuť. Dokonalý výsledek zaručí technologie MultiSteam, která vyrobí páru externě. S pomocí parní trouby zvládnete připravit 3chodové menu, aniž by se mísily chutě a vůně jednotlivých pokrmů. S pořízením konvektomatu získáte parní, pečicí a kombinovanou troubu v jednom. Vaření i pečení pak nabývá nového rozměru a výsledky předčí vaše očekávání.

Miele - Parní trouby a konvektomaty pro domácnost

Nahřívače a vakuovací zásuvky

Staňte se výjimečnými hostiteli. Nahřívač Miele zajistí perfektní servírování teplých pokrmů a  pomůže vám také s profesionální přípravou masa. Maso pečené pomalu při nízké teplotě je nejen chutnější, křehčí a voňavější, ale i zdravější. A pokud jste si oblíbili metodu vaření ve vakuu – sous-vide, stane se vaším nepostradatelným pomocníkem vakuovací zásuvka. Využijete ji také pro dlouhodobé skladování potravin, aniž by ztrácely na čerstvosti a kvalitě.

Miele - Nahřívače a vakuovací zásuvky

Varné desky do kuchyně

Varné desky Miele mají flexibilní využití, příjemně intuitivní ovládání a pyšní se funkcí TempControl, která převezme odpovědnost za optimální výsledky různých druhů smažení. Inteligentní technologie značky Miele se postará nejen o vynikající kulinární výsledky, ale především o vaši maximální bezpečnost.

Miele - Varné desky

Odsavače par

Miele je opět o krok napřed. Odsavače par, které jsou vybavené funkcí Con@ctivity, dokážou komunikovat s varnou deskou. Jakmile Con@activity přijme od varné desky informaci o výskytu nežádoucích výparů, předá ji do řídící jednotky odsavače, a ten pak automaticky zvolí ideální stupeň odsávání. Vy můžete věnovat plnou pozornost přípravě pokrmu. A protože produkty Miele jsou dotažené do posledního detailu, nemusíte myslet dokonce ani na vypnutí odsavače – zvládne se vypnout sám. Předejde tak nežádoucí spotřebě energie a vy i životní prostředí tak budete mít o starost méně.

Miele - Odsavače par

Kávovary s mlýnkem na zrnkovou kávu

Pro šálek kvalitní kávy už nemusíte do vaší oblíbené kavárny. S kávovary Miele si luxusní kávu připravíte i vychutnáte v pohodlí vašeho domova. Sami si zvolíte intenzitu namletí i teplotu vody. Máte v oblibě espresso, cappuccino, latte macchiato nebo jinou kávovou specialitu? Připravte si stisknutím jediného tlačítka jeden nebo rovnou dva šálky. A protože Miele dobře ví, že výslednou chuť kávy ovlivní také perfektní čistota přístroje, probíhá u těchto kávovarů čištění i proplach rozvodů zcela automaticky.

Miele - Kávovary s mlýnkem na zrnkovou kávu

Vestavné chladničky a mrazničky

Seznamte se s inteligentním systémem PerfectFresh Pro. Vaše potraviny díky němu vydrží čerstvé až pětkrát delší dobu, než je obvyklé. Produkty Miele nabízí úsporné a ekologické chlazení a mražení. Většina našich chladniček a mrazniček se řadí do nejúspornější energetické třídy A++ nebo A+++. To znamená, že spotřebují o 23 – 60 % méně energie, než je mezní hodnota třídy energetické účinnosti A. Všechny tyto vlastnosti jsou ukryté pod neotřelou designovou slupkou, která podtrhne příjemnou atmosféru vaší kuchyně.

Miele - Chladničky a mrazničky

Vinotéky

Pokud patříte mezi milovníky vína, víte, že kvalita nápoje velmi souvisí s jeho uskladněním. Vinotéky Miele mají oddělené teplotní zóny pro skladování až tři různých druhů vín současně. Pomohou vám tak dosáhnout ideální temperace a dokonalého gastronomického zážitku.

Miele - Vinotéky

Vestavné myčky nádobí

Košové uspořádání myček Miele je promyšlené do posledního detailu tak, aby byl každý kus nádoí uložen na bezpečném místě. Větší flexibilitu přináší také patentovaná příborová zásuvka 3D+. Stejně jako u našich ostatních produktů myslíme na ekologickou stránku věci. Díky programu QuickPowerWash a příslušným tabletám do myčky UltraTabs Multi bude vaše nádobí dokonale čisté už za 58 minut.

Miele - Myčky nádobí

Miele@home

Mějte domácnost pod kontrolou, i když jste na cestách. Ovládání domácích spotřebičů za pomoci chytrého telefonu či tabletu už není otázkou budoucnosti. Miele@home je námi vyvinutá aplikace, která se stane vaší pravou rukou při realizaci všech úkolů, které všední dny přináší. Efektivně, ekologicky, spolehlivě. Aplikace dokáže propojit všechny vaše domácí spotřebiče tak, abyste je mohli ovládat na dálku. Získáte tak přístup k vaší pračce, chladničce či troubě – kdykoli a odkudkoli.

Miele - Miele@home

Katalogy ke stažení