Moderní kuchyně a skříně

Hledáte inspiraci pro vaše nové bydlení? Nahlédněte do vzorového bytu na naši novou realizaci kuchyně a vestavěných skříní v bytovém domě v Praze 4-Milíčově. Bílo-červená barevná kombinace v kuchyni má náboj, který do kuchyně bezesporu patří, knihovny v obývacím pokoji, prostorná vestavěná skříň na chodbě a v zádveří avantgardní věšáková stěna s praktickou šatnou… to je zakázkový nábytek od JN interier.

JNInterier

Dispozice bytu 4+kk je koncipována pro rodinu se dvěma dětmi. Každý z potomků má svůj pokoj a rodiče příjemnou prostornou ložnici s vlastní toaletou. Místo pro pracovnu zůstalo v centru dění, kterým je obývací pokoj s kuchyní. Pracovna s kuchyňskou linkou je pak spojena do jednoho celku (nejeden muž sní určitě o tom, mít u pracovního stolu po pravici lednici a nemuset se kvůli obsluze zvedat ze své židle. Všeobecně přeci platí, jak je důležité – obzvlášť v kuchyni – mít vše po ruce.) Dvířka s tlumením, vnitřní vybavení a členění zásuvek a stejně tak i výběr kuchyňských spotřebičů (jako je vestavná kompaktní trouba s mikrovlnami, která nám nahradí spotřebiče dva!), jsou logické a praktické a ocení je zase naopak ženy. Proto je zde namístě mluvit o jednotném a harmonickém celku.

Celý interiér obývacího pokoje je barevně sladěn do příjemného celku, a i když jsou použity výrazné barvy jako červená, pak jen poskrovnu, takže prostor působí hřejivě a útulně.

Materiály v kuchyni jsou bílé lamino na korpusech, pohledové boky jsou v bílém lesklém laminu, dvířka pak v bílé a bordó lesklé folii. Skleněný obklad za pracovní deskou je také v bílé barvě a podtrhuje kontrastní pracovní desku z konglomerovaného kamene Technistone, v černém odstínu "Gobi black". Výrazným prvkem jsou prosklené skříňky v hliníkových rámečcích se světelnými dny, které osvětlují pracovní plochu a zároveň vytváří dekorativní světlo v horní skříňce, které obzvlášť vynikne večer, po zhasnutí ostatních světel. Každé svítidlo se dá samozřejmě vypnout i jednotlivě.

Autorem interiéru vzorového bytu Skanska a.s. byl pan Ing. arch. Libor Martínek z ateliéru Vertika.

JNInterier
JNInterier JNInterier JNInterier JNInterier JNInterier
JNInterier JNInterier JNInterier JNInterier JNInterier
Přehled všech článků