Novinky

13.2.2020

Dárek k nákupu spotřebičů Studio Line

Při nákupu 4 různých vestavných spotřebičů řady Siemens studioLine, obdrží koncový zákazník servírovací sadu s břidlicovým prkénkem. Zeptejte se našich prodejců

siemens_darek

 

 

 

3.1.2020

Rámy posuvných dveří Gudcina - NOVINKA

gudcina_banner
Hledáte kvalitu, nebo něco lepšího než mají ostatní ? Už nemusíte. My jsme hledali také. K našim vestavěným skříním nyní u nás můžete mít posuvný systém dveří Gudcina od německého výrobce Raumplus. Kvalitní a precizní systém vyráběný v Evropě Vám zaručí bezvadný chod po celou dobu užívání.

16.12.2019

Krásné vánoční svátky Vám všem přeje Váš JNInterier

JN Interier_el.PF 2020

6.12.2019

Vánoční otevírací doba na našich prodejnách 2019

V průběhu Vánočních svátku bude otevírací doba našich prodejen omezena. Pokud se k nám chystáte podívejte se na Vánoční otevírací dobu 2019 

18.11.2019

Nové strojové vybavení lakovny

Náhlédněte s námi oknem do procesu broušení lakovaných dílců. Dnes jsme spustili naše nové přírůstky do strojového vybavení lakovny o hranovou brusku DeStefani a plošnou pásovou brusku DMC Eurosystem. 
velkoformátová plošná bruska

18.10.2019

Kuchyně Casper line

Nová řada našich kuchyní Casper Line přináší moderní design a ještě lepší ergonomii. Casper Line poskytuje výhody bezúchytkového řešení, kdy se skříňky otevírají přes horní hranu dvířek a úchytové profily jsou zapuštěné v korpusu.
Casper_line_kuchyne