Příjemné bydlení na Proseku

Na pražském Proseku vzniká v současné době mnoho nových staveb. Dobrá dopravní dostupnost a občanská vybavenost z něj dělají oblíbené místo k bydlení. V jedné takové novostavbě jsme v letošním roce realizovali zakázku v bytě 3+kk pro mladou čtyřčlennou rodinu.

JNInterier
JNInterier

Prostorný obývací pokoj s kuchyní odpovídá současnému trendu spojovat tyto místnosti do jednoho funkčního celku. Moderní obývací stěna je vyrobena v kombinaci lesklé bílé s nadčasovým ořechem. Hledání správného odstínu ořechu, který by ladil s jídelním a konferenčním stolem, bylo snadnější především díky naší široké nabídce dekorů materiálů. Zásuvky a dvířka mají bezúchytkové otevírání.

JNInterier
JNInterier

Pracovní pult je v kuchyni otočen směrem k dění v místnosti a navíc to máte v kuchyni všude jen jeden krok. Kuchyně je jemně laděná v odstínech světlé kávy v kombinaci s hliníkem. Nechává proto dobře vyniknout ořechovým stolům a televizní stěně. Úchytkové lišty Vám zajistí bezpečnou obsluhu, takže už se nemusíte vyhýbat vyčnívajícím úchytkám. Světlo v kuchyni zabezpečují různá svítidla, která lze zapínat samostatně. Kuchyňské spotřebiče jsou od firmy Bosch.

JNInterier
JNInterier

V předsíni se znovu objevují světlé barvy z obývacího pokoje, které spolu s dřevěnými dveřmi a podlahou vytvářejí velmi útulnou atmosféru. Komoda, předsíňová stěna a vestavěná šatní skříň totiž díky zvoleným odstínům působí vzdušně a jindy stísněný prostor v předsíních nijak neomezují.

JNInterier
JNInterier JNInterier

Byt je vybaven i praktickou šatnou v základní bílé barvě. Palanda v dětském pokoji vhodně doplňuje vybavení z nábytkového supermarketu. Prostorná vestavěná skříň se zrcadlem v ložnici slouží jako úložný prostor pro rodiče.

Skanska a.s. | JN interier | AIP architekti

Přehled všech článků