Kuchyňské spotřebiče SIEMENS

SIEMENS představují spotřebiče budoucnosti. Nejen že plní uživatelská přání, ale dokážou je dokonce předvídat. Seznamte se s našimi důvtipnými produkty, které se vyznačují snadným ovládáním, vyspělými funkcemi a elegantním designem. Osvědčená německá kvalita v kombinaci s nejvyspělejší technologií si už desítky let získává srdce nejnáročnějších zákazníků.

Chlazení

Moderní design, vychytaná technologie a flexibilní vnitřní prostor. Uchovávejte potraviny čerstvé v chladničkách a mrazničkách SIEMENS. Myslíme na všechny – vyberete si u nás malý model do garsonky i velkolepé side-by-side pro početnou rodinu.

Siemens - Chlazení

Mytí nádobí

Požadujete od myčky především perfektně čisté nádobí? Myčky SIEMENS nabízí víc. Potěší vás nejen jejich vysoká flexibilita a šikovné funkce, ale také oku lahodící elegantní provedení.

Siemens - Mytí nádobí

Odsavače

Nelibé pachy ve vaší kuchyni se stanou minulostí. Maximální výkon a minimální hluk zaručují odsavače par značky SIEMENS.

Siemens - Odsavače

Vestavné trouby

Vychutnejte si s rodinou mimořádný kulinářský zážitek. Trouby SIEMENS vám ušetří čas s jeho přípravou.

Siemens - Trouby

Varné desky

Inovativními funkcemi a stylovým designem se pyšní všechny modely varných desek SIEMENS. Při výběru z naší nabídky nemůžete šlápnout vedle.

Siemens - Varné desky

Jedinečná řada studioLine

Exkluzivní řada vestavných spotřebičů pro nejnáročnější

Jedinečná řada vestavných spotřebičů studioLine značky Siemens, obohatí nejen vaši kuchyň, ale i váš život. Exkluzivní design a inovativní výbava spotřebičů nabízí nezaměnitelný požitek nejen pro pohled, ale navíc i absolutní volnost při všem, co vám život přináší. Nechte se unést dobrodružstvím a zažijte ještě více výjimečných momentů – díky velmi výkonným domácím spotřebičům máte k dispozici čas celého světa. Exkluzivita je u studioLine zaručena. Pro vás to znamená nekompromisní kvalitu, špičkové poradenství a nadstandardní servis.

Siemens - studioLine

Jedinečný design. Exkluzivita v každém detailu.

Pro spotřebiče studioLine s dokonale sladěným designem je charakteristické přímočaré vedení linky s architektonickou jasností a nejmodernější technikou zpracování materiálů. Funkčnost designu je jedinečná: všechny přístroje lze mezi sebou perfektně kombinovat. Vedle sebe nebo nad sebe – vždy vznikne harmonický celistvý vzhled. Za svůj exkluzivní a promyšlený design byly vestavné spotřebiče studioLine vyznamenány renomovanými cenami za design.

Siemens - Varné desky

Neobyčejný život vyžaduje neobyčejnou kuchyň.

Spotřebiče studioLine se vyznačují jedinečným vybavením, charakteristickým pouze pro tuto exkluzivní řadu. Moderní, vysoce kvalitní vestavné spotřebiče s inovativní technologií a nezaměnitelným designem blackSteel vás jednoduše nadchnou. Uspořádat běžný den tak jednoduše, jak je to jen možné, ale nechat prostor pro neobyčejné okamžiky – to je cílem studioLine.

Siemens - Kuchyň

S Home Connect váš všední den již nebude jako dřív

Díky nové řadě spotřebičů Siemens s Home Connect, které v sobě skrývají ty nejpokročilejší technologie, budou domácí práce jednodušší, ovládání zábavnější a zbyde vám více volného času na to, co máte rádi.

S technologií Home Connect můžete jednoduše ovládat a monitorovat domácí spotřebiče přes svůj chytrý telefon nebo tablet. Spotřebiče je možné na dálku zapínat, vypínat, vybírat programy nebo kontrolovat, jak dlouho běží.

Aplikace dále obsahuje praktické rady a tipy o daném spotřebiči, o vhodném příslušenství, ale také o technické podpoře v  případě závady.