PROMYŠLENÉ LOŽNICE
S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Rychlá poptávka

Ložnice

Den začíná a končí v ložnici. Pro zdravý a plnohodnotný spánek je klíčová kvalita postele. Do ložnice patří i další nábytek, jako jsou noční stolky, vestavěné skříně, šatny a jiné úložné prostory. Tvar, rozměry i vzhled ložnicového nábytku by měl respektovat dispozice interiéru. Nábytek vyrobený na míru vnese do Vaší ložnice kombinaci útulnosti i praktičnosti.

Postel na míru

Nejdůležitějším kusem nábytku v každé ložnici je postel. Zdravý spánek se odvíjí mimo jiné i od velikosti a provedení postele. Ani ložnice, které mají specifické rozměry nebo nároky, nemusí znamenat kompromis. Postel na míru vyrobená pro Vaše maximální pohodlí bude respektovat Vaše potřeby a ladit s ostatním nábytkem na míru.

Nábytek do ložnice

Nároky na úložné prostory se neustále zvyšují. Skříně nebo šatny v ložnici jsou nejlepším řešením. Vestavěné skříně působí diskrétně, a přesto poskytnou dostatek úložného prostoru, který máte ráno i večer při ruce. Ložnicový nábytek vyrobený na míru je elegantní, ladí s okolním vybavením a umožňuje maximální využití prostoru i v případě atypických nebo podkrovních ložnic.

Proč ložnice na míru od JN Interier?

  • Maximální využití prostoru.
  • Elegantní i praktické řešení.
  • Nábytek spolu dokonale ladí.
  • Perfektní pro atypické prostory.
  • Výběr dekoru i jeho kombinací.
  • Vizualizace a kalkulace zdarma.

Ložnice na zakázku

Nesmiřujte se s kompromisem. S řešením od JN Interiér získáte ložnici na míru přesně podle Vašich představ. To vše za jedinečnou cenu. Vizualizaci a kalkulaci Vaší nové ložnice na zakázku pro Vás připravíme zdarma.

Moderní nábytek

Sledujeme vývoj a trendy
v oblasti moderního bydlení.

1. kalkulace zdarma

Už při projektování si snadno představíte,
jak bude Vaše nová ložnoce vypadat.

Kvalita

Jsme český výrobce nábytku
a zákazník je náš cíl

Kvalitní
kování a doplňky

Plánujete novou ložnici? Měla by být nejen krásná, ale i praktická. Díky promyšleným šuplíkům, výjezdům a dalším našim doplňkům získáte dostatek úložného prostoru. Nábytek na míru od JN Interier bude spolu ladit a respektovat Vaše potřeby.

Rámy posuvných dveří

Důležitou součástí vestavěné skříně je i posuvný systém dveří. Posuvné dveře šetří místo při otevírání a umožňuje Vám výborný přístup do skříně. Jistě si vyberete z naší široké nabídky výplní a profilů. Posuvný systém Gudcina patří pod německou rodinnou značku Raumplus a nabízí tradiční německou preciznost a kvalitu, zároveň s tím i naše zkušenosti s výrobou posuvných dveří zaručují tu nejvyšší kvalitu která je na našem trhu dostupná.

Lamina

Lamina jsou nejoblíbenějšími dekory. Laminované dřevotřískové desky (LTD), ze kterých děláme náš nábytek, se vyrábí v různých tloušťkách od 10 do 25 mm. Ke každému dekoru též pečlivě vybíráme barvu hrany. Dekory lamina a hrany se dají volně kombinovat.

Dýhy

Dýhovaná dvířka vyrábíme z tuzemských a exotických dřevin, jsou olepena 2 mm vrstvenou hranou a lze je namořit do požadovaného odstínu.

Skla

Nabízíme širokou škálu skel, které používáme jak pro výplně dvířek, zádový obkladový panel nebo pracovní desku.

Laky

Dokážete si představit to množství barevných kombinací? U této řady si můžete vybírat hladká nebo tvarovaná dvířka z MDF desek, která jsou dokončena polomatným nebo lesklým lakem ve více než 200 odstínech škály RAL nebo RAL – NCS.

Barvy

Stovky odstínů barev
RAL a RAL – NCS

Zpracování

Polomat
Vysoký lesk