Veletrh For Arch a For Interior 2015

Dovolte abychom se s vámi podělili o fotky našeho stánku na veletrzích For Arch a For Interior 2015. Dva veletrhy za sebou byl pro nás celkem náročný program, ale díky vašemu velkému zájmu to uběhlo jako voda. Doufáme, že jsme pro Vás nachystali zajímavou inspiraci při zařizování vašeho nového bydlení.

Kuchyňská linka byla s matnými lakovanými dvířky, v bílé smetanové barvě s frézovaným úchytkovým profilem „J“. Toto řešení by mělo být alternativním a hezčím provedením tolik oblíbených profilů UKW. Nejenom že se úchyt lépe drží, ale neruší žádná další barva. Materiál horních skříněk a pracovní desky je nový lamino dekor Dub Halifax který jsme předvedli jako první u nás. Jedná se o hlubokou strukturu materiálů ST 37. Ano opravdu to není masiv jsme často odpovídali.

Ložnice byla naplánovaná jako jeden celek tak aby jste si dokázali představit co všechno pro vás dokážeme vyrobit v jednom vámi zvoleném odstínu a vy jste nemuseli shánět od různých výrobců podobně dekory. Čisté bez úchytkové otevírání je dnes již v podstatě klasikou. Ložnice je v dekoru Dub Alpin a je také v hluboké struktuře „synchro“.

JNInterier JNInterier

Vestavěné skříně jsou varianty možností jak skříň s individuálním potiskem do studentského pokoje v dekoru jasanu tak klasiku s posuvnými dveřmi o oblíbené kombinaci skla Lacobel a jasanu Lyon.

JNInterier JNInterier JNInterier JNInterier
JNInterier JNInterier JNInterier JNInterierJNInterier
Přehled všech článků