Výherce kuchyně: kdo vyhrál naši soutěž?

Eva Kulíšková z Plzně nás přesvědčila krásným dopisem, potvrzujícím, že nejdůležitější věci v životě se odehrávají v kuchyni. A také vkusem, který překračuje hranice rozpočtu.

Dříve

Kuchyň v činžovním domě má dobrý základ – omyvatelnou stěrku na stěnách. Skříňky a police jsou mix, co dům dal.

JNInterier

Nyní

Ilustrační foto kuchyně z nabídky společnosti JN Interier vám pomůže při představě, co všechno se dá za výhru v hodnotě 120 000 Kč pořídit.

JNInterier
VÍTĚZNÝ DOPIS

Z dlouhého dopisu vybíráme ten nejzajímavější úryvek.

Stalo se to přesně před dvěma a půl roky a ještě těmi devíti měsíci čekání na miminko. Moje kroky vedou do kuchyně k jídelnímu stolu, věci kolem nevnímám, jdu jako ve snu. Sedím a čekám. Čekám a snažím se aspoň trochu si představit, co bude. Je to tu. Od pytlů s cementem, kýblů s nářadím, okopaných zdí a kabelů trčících ze zdí se vracím do kuchyně, k rukám položeným na stole. Jo. Je to tam pořád, dvě čárky...

JNInterier

CERTIFIKÁT

Náš kolega Petr Šlejmar mohl předat výherní certifikát cestou domů z práce. Bydlí totiž také v Plzni, takže se s Evou potkali jako téměř sousedé a vyfotili se samospouští.

VÝHRA

Česká firma JN Interier věnuje sestavu za 75 000 Kč, spotřebiče jsou od značky Philco: vestavná kombi chladnička, mikrovlnka, multifunkční trouba, varná deska a komínový odsavač par.

JNInterier
JNInterier

Zdroj: Deco Media s.r.o.

Přehled všech článků