Doplňky do Kuchyní

Kování

Sázíme na kvalitu. V našich kuchyních používáme pouze kvalitní kování osvědčených výrobců, na které se můžeme spolehnout. Vše Vám půjde snadno otevírat i po letech užívání.

Výsuvy

Zásuvky LEGRABOX, TANDEMBOX ANTARO Vás upoutají hlavně klidným chodem, vysokým komfortem, designem a také doživotní zárukou. Systém BLUMOTION umožňuje jemné a tiché dovírání zásuvek. I když je zásuvka zcela naplněná, stačí jen lehký dotek, aby se sama rozběhla a zavřela měkce a tiše. Systém TIP ON BLUMOTION umožňuje bez úchytkové otevírání a zároveň měkké dovírání.

Orga-line

Zajistěte si přehled a dostatek prostoru při ukládání. U nás najdete řešení pro všechny věci, které v kuchyni potřebujete. Ať už jsou to příborníky, pořadače nebo držáky na talíře, vždy je najdete tam, kde je budete hledat.

Vnitřní zásuvky

Na první pohled velká zásuvka, která však v sobě ukrývá další. můžete si vybrat, zda budete první otevírat horní nebo spodní zásuvku. je doporučená tam, kde potřebujete velká čílka a zároveň i nízkou zásuvku na příbory.

Výklopy

U horních skříněk si můžete vybrat, jestli chcete dveře otevírací, skládací, výkyvné nebo jednoduchý výklop. Při použití kování z rodiny výklopů AVENTOS najdete vždy to správné řešení a vysoký komfort užívání.

Servo-drive

Díky elektrickému otevírání pomocí SERVODRIVE stačí lehké ťuknutí na čílko bez úchytky a elektricky poháněné dvířka se automaticky otevřou. Užijte si více volnosti, méně pohybů a komfortní otevírání každé skříňky. Samozřejmostí je dnes i otevírání lednice nebo myčky pomocí SERVOFLEX.

Potravinové skříně

Výsuvná potravinová skříň s plným výsuvem Vám umožní optimální přístup ke všem uloženým věcem najednou a vy už nebudete muset hledat v polici, kde je to co právě hledáte schované. Samozřejmostí je tichý dojezd a lehký chod jsou zárukou plnohodnotného užívání.

Rohová řešení

Komfortní využití úložného prostoru pro rohové skříně s výsuvnými policemi lemans vám usnadní přístup do těžko dostupného prostoru. krásné a užitné řešení, které si zamilujete.

Osvětlení v kuchyni

Osvětlení v kuchyni významným způsobem ovlivňuje celkovou atmosféru místnosti, zejména tehdy, když slouží k různorodým činnostem. Základním požadavkem je, aby světlo v kuchyni sloužilo k naší dobré orientaci, aby intenzita světla v jednotlivých kuchyňských zónách odpovídala jejich účelu. máme pro vás širokou škálu druhů a typů svítidel.

Hliníkové a skleněné rolety

Rolety Vám přinesou nové možnosti při využití prostoru Vaší kuchyně. Roleta nezabírá prostor před skříňkou pro otevírání a umožňuje umístit skříňku i do prostorově omezených míst, kam by se klasicky otevírané dveře nehodily. Skříňky s roletou jsou dodávány v různých odstínech eloxu hliníku nebo skla.

Závěsný systém linero

Takřka neomezené možnosti ukládání často používaných věcí ve Vaší kuchyni Vám přinese závěsný systém LINERO MOSAIQ. Vyberte si z široké škály držáků věcí, které chcete mít stále po ruce.

A mnohé další

Do Vaší nové kuchyně Vám dokážeme zajistit libovolné doplňky dle Vašeho přání. Každá věc má svoje místo a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší způsob jejího uložení. Stačí pokud nás kontaktujete nebo navštívíte některou z našich prodejen.

Poptávkový formulář

Jméno*
Email*
Telefon*
Město*
Vaše zpráva...*
Přidat soubory

Zde můžete připojit libovolný soubor (max. velikost 10MB), který nám pomůže při vzájemné komunikaci, například naskenovaný nákres nebo fotografii prostoru. Pokud soubor přikládáte, vyčkejte, prosím, určitou dobu po odeslání na této stránce. Soubor se totiž bude přenášet na náš server, což může trvat několik minut.

Procházet...
Soubor nevybrán
Přidat další soubor
Souhlas je povinný

Pokud potřebujete poradit, dejte nám vědět (telefonicky nebo e-mailem), rádi se s Vámi spojíme.

Náš pracovní dosah je Praha, Středočeský krajBrno a okolí.