Podívejte se, jak jsme vybavili byt atypickým nábytkem

Při zařizování bytu není nutné sahat po monotónní bílé nebo černé. Módní jsou totiž dekory v barvách dřeva a latté. Když se na nás obrátila designérka Anna Lacová, která pro společnost Skanska Reality navrhovala interiér nového bytu, sáhli jsme po teplých barvách. Podívejte se na výsledek!

JNInterier

Teplé barvy pro hřejivou atmosféru

Vzorový byt společnosti Skanska Reality je umístěný v projektu Port Karolína na pražském Karlíně. Společně s bytovou designérkou Annou Lacovou jsme byli postaveni před výzvu zařídit interiér netypickým nábytkem. Vybrali jsme teplé barvy, které v bytě pomohly vykouzlit hřejivou atmosféru.

JNInterier
JNInterier

Kuchyňská linka v přírodních barvách

Srdcem každého bytu je kuchyňská linka. Kuchyně je v tomto případě spojená s obývacím pokojem, proto bylo třeba sladit použité barvy i materiály.

Základem interiéru se stala kvalitní dubová podlaha s velmi příjemnou barvou. K ní jsme zvolili nábytek v odstínu latté. Mysleli jsme přitom i na detaily, jako jsou například úchytové frézované J profily.

Na horních skříňkách a na stole jsme použili tmavý jasan Navara. Pracovní deska na kuchyňské lince je z keramiky, která je odolná vůči teplotám nebo poškrábání a zároveň působí elegantně i nadčasově. 

Ložnice a úložné prostory

Ve stejném barevném duchu je vybavená i ložnice, pracovna a chodba. Ložnici dominuje lakované čelo nad postelí, jež ladí s komodami ve stejném dekoru a postelí v dekoru  jasan Navara.

Mysleli jsme samozřejmě i na úložné prostory, které jsou alfou a omegou každého bytu. V pracovně jsou vestavěné skříně. Na chodbě nechybí knihovny v tmavě šedém  laminu. Vše doplňují zavěšené lakované komody, opět v barvě latté.

Byt dostal jednotný tón, působí příjemným a teplým dojmem domova.

JNInterier JNInterier
Přehled všech článků